Wpis z mikrobloga

Chyba jej nie wyszło dojście do milionów, skoro nawala kontent na Insta XD

DrMagK2 - Chyba jej nie wyszło dojście do milionów, skoro nawala kontent na Insta XD
...

źródło: XD

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrMagK2: Ja się bardziej zastanawiam dlaczego państwo się tym nie zajmie, a zwłaszcza KNF. Masa deb.. tzn. nieświadomych obywateli pragnących szybkiego zysku przy znikomym wkładzie pracy jest walona na gruby hajs.
  • Odpowiedz
@DrMagK2: ta idiotka Janocha robiła ostatnio taki konkurs, załączę o co chodzi na zdjęciu, siedziałam na jej live #!$%@?ą godzinę, wysłałam wszystkie słówka co trzeba i co? gowno XD nikt nic nie dostał, każdy kto pytał kiedy wysle kase dostawał bloka w tym ja. A jeszcze wcześniej pisała wiadomość „będzie na live bo mam za dużo kasy i nie mam jej komu rozdać”
ckeenta - @DrMagK2: ta idiotka Janocha robiła ostatnio taki konkurs, załączę o co cho...

źródło: 9F660E90-C7EE-421A-B882-6C887741B583

Pobierz
  • Odpowiedz
@ckeenta: + napisałam do tego Lewickiego, bo myśle se kurde może coś z tym zrobi, ale myliłam się, nie odpisał nawet nie odczytał po tygodniu, a z innego konta napisałam wiadomość „jak mogę zacząć?” To odpisał mi po jednym dniu, napisałam później coś takiego dał reakcje „haha” i dostałam bloka xd widac śmieszy go #!$%@? ludzi na kasę
ckeenta - @ckeenta: + napisałam do tego Lewickiego, bo myśle se kurde może coś z tym ...

źródło: B025C07D-2DC5-4033-86C9-759772F57682

Pobierz
  • Odpowiedz
@yazir No, jeszcze znajoma mojej mamy z tego samego miasta dołączyła do nich i Janocha jest jej mentorką, zapytałam sie jej czy nie chce usłyszeć tej historii która napisałam i ostrzegalam ją ale ona zapewniła mnie ze wszystko jest ok i najwyżej w swoim czasie sie przekona jakby coś sie miało stac xd byłam w innej takiej platformie gdzie płaci sie tylko 99$ miesiecznie wiec nie dużo i ogólnie rzeczywiście coś
  • Odpowiedz
@DrMagK2 wciągać? Byłam w jednej przez 3 miesiące by sprawdzić o co chodzi, już nie jestem, mówię tylko z doświadczenia jak było, to coś złego?
  • Odpowiedz