Wpis z mikrobloga

Konfederacja ma już 5 lat, a nadal nie byli w stanie się sprofesjonalizować. Do europarlamentu wprowadzili 6 osób, z czego trafiają oni do 3 różnych grup (frakcja Orbana, frakcja AfD i niezrzeszeni). Tak jak kiedyś u Kukiza - 4 osoby i jedna głosowała za, jedna przeciw, jedna się wstrzymywała, a jedna nieobecna.

Jak ich traktować poważnie i jako jakikolwiek monolit?

#polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja #sejm
  • 14
  • Odpowiedz
@Gours: Racja, pozostałe partie są poważne, jak jeden mąż popierają 500+ czy 13/14 emeryturę i inne kwiatki czego efektem ubocznym jest szukanie środków w budżecie - czyli opodatkowywanie nas. Aha, z tego, że finansuję z moich podatków pomoc socjalną dla obcokrajowców też jestem przeszczęśliwy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Flavius_Claudius_Iulianus: przejrzałem twoje komentarze na Wykopie, trochę ich było i w dosłownie żadnym nie natknąłem się na to, byś poruszał temat polityki fiskalnej. Głównie Ukraina, Izrael, imigranci - czyli tematy z mainstreamowych mediów
  • Odpowiedz
po prostu zajmujesz się pierdołami i rzeczami nadzuconymi przez media, a nie poważnymi sprawami

@Gours: Odezwał się troll, który codziennie spamuje pierdołami o Konfederacji, jakby oni mieli wpływ na jakiekolwiek poważne sprawy.
  • Odpowiedz