Wpis z mikrobloga

@CptPsyh i widzisz kacapku, jak kiepsko wam idą kłamstwa?

Nie za darmo, tylko bez opłat ETS.
Obecnie mamy sporą nadprodukcję prądu (elektrownie, oze) I od całości płacimy ETS, gdzie sporo prądu idzie po prostu na straty. Elektrowni nie da się wyłączyć na 1 dzień. Dzięki temu układowi, część tego prądu będzie zwolniona z oplat ETS i zamiast się marnować trafi na Ukrainę.

No ale skąd kacapskie kundle mogą wiedzieć cokolwiek na temat prądu, skoro żyją w lepiankach z gówna w jakimś
  • Odpowiedz
@JohnMcGlennon o śmieć wyzywający od ruskich. Jak mamy nadprodukcję to można sprzedać do innych krajów, jak Niemcy. Można nawet sprzedac i Ukrainie. Ale lepiej swoje środowisko truć żeby ukry miały za darmo. Szkoda że Tusk szkodnik tak nie walczy o sensowność ETSow dla swojego narodu ( tylko jako naród jest jego?)
Zielonka po miesiącu już propagandę sieje
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: niby wszystko ok, ale przytoczyłem ten argument w dyskusji z konfederatą, a on stwierdził że to nieprawda, zacząłem drążyć i faktycznie nie ma wypowiedzi żadnego polityka Afd o rewizji granic, także nie warto powielać kłamstw, co sam wcześniej robiłem
  • Odpowiedz
@CptPsyh nie zesraj się kacapie.
Nie dociera do twojej pustej głowy, że jak chcemy sprzedawać do krajów takich jak Niemcy, to nie będzie zwolnienia z ETS? Czy w Niemczech trwa wojna kacapski pastuchu? No nie trwa, a na Ukrainie trwa. Dlatego możemy ten prąd przesłać na Ukrainę i na tym oszczędzić.

Mam ci to #!$%@? narysować, czy napisać cyrylica, żebyś zrozumiał? Xd
  • Odpowiedz
kwicz kwicz kacapku.


@JohnMcGlennon: udowodnij, że jestem kacapem, a gdyby ta sztuka ci się nie udała to wyjaśnij dlaczego stosujesz metody sowieckiej dziczy z NKWD.
  • Odpowiedz
@Fipaj bezmyślne wykopki rok kolejny:
- kwestionujesz słuszność założeń covid- szur, antyszczep
- jesteś Polakiem myślącym o interesie swojego kraju, a nie saszką - kacap
  • Odpowiedz
@JohnMcGlennon: ty jesteś kacapem z muchosrańska 😂 Tylko sowiecka dzicz ucieka się do takich metod. Wyłącznie. Cywilizowani ludzie mają argumenty, a dzicz, jak ty albo NKWD, wyzwiska i fałszywe oskarżenia.
  • Odpowiedz