Wpis z mikrobloga

@wypok_wypok: gdzie tu masz urojenia? Widziałeś granicę Polska Białoruś, widziałeś płonące auta we Francji i statystyki przestępstw w Niemczech, czy lewactwo za bardzo zaślepiło?
  • Odpowiedz
Widziałeś granicę Polska Białoruś


@Basiura89: A dlaczego właściwie ci to przeszkadza? Przecież migrantów tam wysyłają Rosja i Białoruś, czyli twoje ukochane państwa które trzeba wspierać w walce z, jak to nazywasz w swoich komentarzach, "UPAiną".

I jak ta znienawidzona przez ciebie Ukraina upadnie, to granica znacząco się wydłuży.

Wasze "samodzielne myślenie" jest pełne paradoksów xD
  • Odpowiedz
@Basiura89: No, czyli jesteś przeciw wspieraniu Ukrainy, a co za tym idzie, za wydłużeniem granicy objętej kryzysem migracyjnym i innymi przejawami wojny hybrydowej. Bo chyba nie myślisz, że jak Ukraina upadnie, to nagle Rosja przestanie robić co robi xD Wręcz przeciwnie, wygrana zachęci ich do intensyfikacji działań.

Ewidentnie masz problem z rozumieniem ciągów przyczynowo-skutkowych.
  • Odpowiedz
@lubie_pic_kakao: i widzisz to jest Twój problem, łykasz i powielasz bzdury, które Ci wcisnęli. Chodzi mi o termin "Ukraina upadnie" oraz "i będziemy następni". Jeśli człowiek usiądzie, poczyta, zajrzy na mapy, w koszty, posłucha paru mądrych głów to uzna te dwa propagandowe slogany dla motłochu, za wierutną bzdurę!
Powodzenia w myśleniu przyczynowo-skutkowym ekspercie xD
  • Odpowiedz
i widzisz to jest Twój problem, łykasz i powielasz bzdury, które Ci wcisnęli.


@Basiura89: Wybacz, nie wyłączyłem telewizora i nie włączyłem myślenia.

Chodzi mi o termin "Ukraina upadnie" oraz "i będziemy
  • Odpowiedz
@lubie_pic_kakao: kacapy razem z Białorusinami wpychają nam na granicę nachodźców, ale kim oni są? Ruskie? Białorusini? Nie, to jest armia ciapatych. Czemu się tam znaleźli? Polityka migracyjna Brukseli i szantarzującej Turcji, im podziękujmy również.
Sytuacja oczywista jest, że nasz odwieczny i śmiertelny wróg czyli kacapy i satelity, wykorzystają te sytuację. Moim zdaniem to jest sytuacja analogiczna do szturmu obcego wojska i powinno się używać broni! Czemu nie można? Bo Bruksela!
  • Odpowiedz