Wpis z mikrobloga

@Basiura89: jeśli to najważniejszy problem tego kraju według ciebie, to spoko. nie piszę tego ironicznie, gdyż nie widziałem aby ktokolwiek mówił ze sceny politycznej, że to najważniejszy problem tego kraju, ale podejrzewam, że chciałeś włożyć te słowa w usta polityków partii rządzącej, aby wyśmiać tę sprawę/ich pracę? pisząc, że to najważniejszy problem tego kraju. cóż mogę ci powiedzieć, jedynie grzecznie upomnieć by nie stosować taniej manipulacji:).
  • Odpowiedz
@Basiura89
Raczej ty masz problem z samodzielnym myśleniem, ale w sumie nie dziwię się skoro dla ciebie można niewiele rzeczy robić jednocześnie. W sumie większość pewnie zajmuje ci skupienie się na oddychaniu.

Z ciekawości, jak depenalizacja aborcji wpłynie ma budżet miasta powiatowego z umiarkowanymi wpływami związanymi z rolnictwem? Pytam bo np. przy podwyżce kwoty wolnej od podatku trzeba o tym pomyśleć.
Z resztą miałeś wspaniały przykład jak to się ważne ustawy
  • Odpowiedz
widocznie masz problem z samodzielnym myśleniem, skoro polityk musi ci coś powiedzieć, a ty będziesz słuchał jak świnia grzmotu, bo inaczej się nie liczy


@Basiura89: nie mierz innych swoją miarą, to że ty lubisz być tak traktowany, to nie oznacza, że inni również:). w sumie nawet nie mam jak wejść w dyskusję, bo nie napisałeś nic merytorycznego, nawet nie odniosłeś i nie zaprzeczyłeś manipulacji, którą ci wytknąłem, ale to chyba
  • Odpowiedz
@Castellano: lubisz być tak traktowany, czyli kolejna teza niczym nie podparta, byle zdyskredytować rozmówcę. Szkoda mi czasu na takich udawaczy inteligentnych, którzy wymyślają sobie rzeczy typu "u ciebie, ty lubisz, ty jesteś", chociaż człowieka na oczy nie widzieli.
Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Basiura89: czyli podsumowując;
-chcesz przekonać wszystkich, że to najważniejsze problemy kraju(nieudolnie manipulując, co już wskazałem),
-nie wypowiadasz się w żaden merytoryczny sposób na dany temat, a jedynie we wrogi sposób czepiasz się innych,
-piszesz pasywno agresywne komentarze,
-imputujesz mi kwestię "lubisz być tak traktowany", która notabene była do zdania "nie mierz innych swoją miarą",
-próbujesz mnie zaatakować personalnie pisząc prowokacyjny komentarz.
to nie jest poziom wypowiedzi, z którą z przyjemnością
  • Odpowiedz
@#!$%@?: to może najpierw o gospodarce? Ale nie, to jest mało chwytliwy i mało kłótliwy temat. Priorytetem jest to co dzieli ludzi, nie to, co może im pomóc, najlepiej zbijać kapitał na konfliktach społecznych ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz