Wpis z mikrobloga

Na jakich grupkach na fb najlepiej kupić odlewki? Chciałbym sprawdzić kilka ostatnio hajpowanych zapachów od marek pokroju LV, PDM i Creed.
Perfumowe świry będą git czy coś innego polecacie?
#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@kolejne_juz_konto: @Funshyy
kurde no kupiłbym tu ale jednak takie przeświadczenie, że jak ktoś profilem z twarzą poświadczy to jakieś większe zaufanie jest, przepraszam Was () Armafa może i bym tu kupił ale jak ktoś mi wleje zamiast aventusa club de nuit a nie ogarnę bo nie miałem porównania to drogo wyjdzie XD
  • Odpowiedz
  • 6
@GruszekK tutaj bliki z przedplata leciały na 300zl i kazdy zadowolony ;) jeśli ktos by cie oszukal to szybko by zostal zweryfikowany na tagu, a po drugie to zacznij od kilku odlewek, malych sum, bedziesz czul sie pewniej
  • Odpowiedz
@GruszekK spójrz sobie na np. mój profil: staż, ilość perfumowych komentarzy, wykonane akcje (np. organizowanie grupowych zakupów, kiedy to ludzie powierzali jednocześnie łącznie tysiące złotych z góry). Kupiłem i sprzedałem przez te lata sporo, nigdy nie było żadnego zastrzeżenia czy aferki - do sprawdzenia w wyszukiwarce. Pomyśl czy chciałbym Cię oszukać i nalać Ci CDNIM oszczędzając 5 ml Aventusa, żebyś Ty (albo kolejna osoba, której sprzedasz ten dekant) nakręcił aferę, po
  • Odpowiedz
że jak ktoś profilem z twarzą poświadczy to jakieś większe zaufanie jest


@GruszekK: Tak, bo na pewno dołącza jeszcze skan dowodu do konta XD Przecież założenie fejkowego konta na fb jest prostsze niż konstrukcja cepa. Jest tu przynajmniej kilka osób, które mają legitny na 100% towar i wiele osób u nich zamawiających może to poświadczyć. Jeżeli chodzi o araby to mogę polecić kolegę @Azure, dość szeroki wybór i
  • Odpowiedz