Wpis z mikrobloga

#korsir ostatni odcinek mniej więcej pokazał dlaczego prace nad sklepem się przeciągają. Praca nad renowacją podsufitki. Zamiast sprawdzić jak się będzie usuwało ten klej to zaczął robić całe przygotowania do pracy. Zaplanowanie stanowiska - stołu. Stół ma stare kółka, trzeba wymienić. Przy rozbiórce stołu okazuje się, że jest zardzewiały. Trzeba koniecznie usunąć rdzę. Po wykonaniu prac przygotowawczych zabiera się dopiero za prace właściwą. Niestety metoda usuwania kleju okazuje się pracochłonna i bezsensowna. Porzucenie metody i szukanie innej w internecie. Mam nadzieję, że w następnym odcinku będzie metoda odmaczania kleju. Oczywiście trzeba będzie się dobrze przygotować. Wybór odpowiedniej miski na elementy podsufitki. Najodpowiedniejszą miska okaże się dziurawa. Zawiezie ją do warsztatu, żeby ją zaspawano. I tak się kręcą jego przygody w garażu. Jak tutaj znaleźć czas na tworzenie sklepu
  • 10
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz

To żadna chorobliwa perfekcja, bo gdyby tak było, to by nagrywał od początku z uporządkowanego i przygotowanego studio/garażu. To po prostu brak organizacji pracy i umiejętności realizowania projektów i materiałów skutecznie i do końca, uprzednio zaplanowawszy działania. O stękaniu nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@jerzu70: dziwne
kuba zarzekał się że w swoich projektach to on tak dłubie i myśli a dla innych to będzie ekspresem dobrze robić, np oferować montaż różnych rzeczy do busu jak u niego w sklepie kupisz - przecież on się zna na elektryce w busach (jego zdaniem)
  • Odpowiedz
@Korsir: zaczyna rdzewieć. Tak, wiem, to nie Twoja wina. Ale jakbym ja coś takiego robił, to bym nie wypuścił gościa bez zabezpieczenia tego. A że Chylozaur to też taki paprok jak i Ty, to wcale się temu nie dziwię.
  • Odpowiedz
@jerzu70 prosiłem, żeby to pomalować. Klient nasz pan. Chylozaur miał ograniczony budżet wtedy i pomalował jednym sprayem za 30zł. W niektórych miejscach nawet farby za bardzo nie starczyło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz