Wpis z mikrobloga

@selflessness: Są inne filmy z uderzającymi rakietami na których widać wyraźnie jakie to były rakiety.
To tylko pokazuje z jakimi ludzkimi ś**** mamy doczynienia, te trolle będą zaprzeczać istnieniu księżyca jeżeli byłoby to w interesie Rosji.
  • Odpowiedz
Są inne filmy z uderzającymi rakietami na których widać wyraźnie jakie to były rakiety.

To tylko pokazuje z jakimi ludzkimi ś**** mamy doczynienia, te trolle będą zaprzeczać istnieniu księżyca jeżeli byłoby to w interesie Rosji.


@KIaudiuszeq: Ojoj, czyli identycznie jak się zachowywali Ukraińcy po tym gdy ruscy wrzucili film, na którym widać, że na plaże w Sewastopolu spadła amunicja kasetowa z ATACMS xD. Obie strony uwielbiają zakłamywać prawdę i ich
  • Odpowiedz
Ukraina specjalnie celowała w plaże by pozabijać plażowiczów?


@KIaudiuszeq: Nie wiem, ale jedna strona dokładnie tak twierdziła, a druga twierdziła, że to wina tej drugiej strony xD. Przecież nawet po pojawieniu się nagrań nadal sporo osób na wykopie bredziło, że tam spadł pocisk obrony PLOT a te wybuchy to odłamki. Inni wrzucali zdjęcie jakiegoś radaru na nabrzeżu nie wiadomo z kiedy i skąd. Inni twierdzili "gdyby to był atacms to
  • Odpowiedz
@bombastick: bo jest obrzydliwym oportunista, pytanie dlaczego @wykop, @m__b czy @a__s wraz z ich dzielną drużyną A z moderacji maja totalnie #!$%@? na to co tu sie #!$%@?. trzeba byc uposledzonym zeby nie widziec intensyfikacji klaczy i innych gowien ruskich we wpisach po wczoraj. ugabuga wolyn, ugabuga jakis kleks awanturowal sie w zabce, na bank ukrainiec, ugabuga jak ukraincy osmielaja sie bronic i atakowac ruskow w
  • Odpowiedz
no nie, w Sewastopolu na klifie stał radar a plażowicze dostali pod pociskami z ATACMS


@selflessness: To jedna z wersji, bo inna była taka, że atakowali lotnisko. Dodatkowo w jakikolwiek sposób próbowałeś zweryfikować zdjęcie tego radaru, które pojawiło się na ukraińskim telegramie?

tutaj masz nieuszkodzoną rakietę waląca prosto w szpital


@selflessness: A dla ruskich ukraińską rakietę obrony PLOT, mimo że każdy wie, że tak nie jest. Tak jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Szinako a co mam tam pojechać xD? Wszystkie informacje w tej wojnie i tak są od osób trzecich.
ja tam nigdy nie kłóciłem się z tym, co walnęło w plaże w Sewastopolu
  • Odpowiedz
a co mam tam pojechać xD? Wszystkie informacje w tej wojnie i tak są od osób trzecich.


@selflessness: W sensie chodzi mi o to, że to zdjęcie pojawiło się już po uderzeniu na pro ukraińskim propagandowym kanale telegramowym z "Krymu" jak i też niby pocisk z Tora, że to niby on spadł na miasto i kilka innych fejków.
Pro ukraińskich narracji o tym ataku było multum byle tylko całkowicie zrzucić
  • Odpowiedz
  • 0
@Szinako nadal uważam to za inne sytuacje. Sewastopol to mógł być i najprawdopodobniej był wynik straconego ATACMS. 2 szpitale w Kijowie i nieuszkodzone rakiety, to raczej nie przypadek.
  • Odpowiedz
@Szinako Różnica jest jednak taka przygłupie że Ukraina jest stroną broniącą się w tym konflikcie więc nawet jak napiszą że mają nagranie jak Putin ciągnie lachę Kimowi albo innemu Orbanowi to mam to głęboko w dupie. Po ich stronie każda zagrywka dozwolona cokolwiek by podnieść morale swoich żołnierzy. A ty ludzki odpadzie możesz sobie tam szczekać
  • Odpowiedz
Nie wiem, ale jedna strona dokładnie tak twierdziła, a druga twierdziła, że to wina tej drugiej strony xD. Przecież nawet po pojawieniu się nagrań nadal sporo osób na wykopie bredziło, że tam spadł pocisk obrony PLOT a te wybuchy to odłamki. Inni wrzucali zdjęcie jakiegoś radaru na nabrzeżu nie wiadomo z kiedy i skąd. Inni twierdzili "gdyby to był atacms to by tam zginęło setki osób" jeszcze inni pisali, że to wina
  • Odpowiedz
No i co, aż tak to cie denerwuje? idź się lecz na łeb


@KIaudiuszeq: A ciebie i bombasticka co zdenerwowało gdy wstawiłem oficjalne ukraińskie dane na temat ofiar w ataku na ten szpital dziecięcy, czyli że zginął lekarz i inna osoba dorosła (pojawiały się info, że to osoba odwiedzająca). Co w tym moim komentarzu popartym ukraińskimi danymi było takiego złego? Nie pasuje wam to, że zginęły tylko dwie osoby w
  • Odpowiedz
Ojoj, czyli identycznie jak się zachowywali Ukraińcy po tym gdy ruscy wrzucili film, na którym widać, że na plaże w Sewastopolu spadła amunicja kasetowa z ATACMS xD. Obie strony uwielbiają zakłamywać prawdę i ich propaganda jest w gruncie rzeczy podobna. Większość z tego co pisały onuce to narracja, która pojawiła się przy ataku na Sewastopol, tyle że odwrócona.


@Szinako: Chcesz mi powiedzieć, że pocisk kasetowy przeznaczony do masowego rażenia siły
  • Odpowiedz
Chcesz mi powiedzieć, że pocisk kasetowy przeznaczony do masowego rażenia siły żywej, trafia sam środek zatłoczonej plaży i ginie tylko kilka osób?


@karhu: Że też tobie się chce manipulować dalej w tym temacie. Po pierwsze manipulancie to pocisk nie spadł w sam środek plaży i wystarczy zobaczyć nagrania, żeby to stwierdzić.

Na tym filmie widać jak "subpocisk" spada odległości 2-5 metrów od grupy osób i nic nie robi, parasole i leżaki jak stały tak stoją
  • Odpowiedz
Nie szkoda wam czasu na dyskusje z tym bytem @Szinako przecież on #!$%@? się maksymalnie dwucyfrowym IQ, olać trolla i zablokować


@Atryu: Da Towarish, dostaniecie medal od Zełeńskiego za walkę z oficjalnymi ukraińskimi informacjami xD.
  • Odpowiedz
Zasięg rażenia tej subamunicji to 15 metrów w oficjalnych dokumentach. Ale to 15m nie oznacza, że na tej odległości każdy umrze czy że zniknie, bo wybuchu. Zobacz sobie jak wyglądają ofiary dronów na tej wojnie gdzie często granaty są podobnej mocy. Często pocisk wybucha metr od żołnierza a ten nadal biegnie, a czasem pada trupem. Tak to po prostu działa.


@Szinako: To wytłumacz mi co tu zaszło:
1. Przed upadkiem subAmo,
2. Tuż przed upadkiem. Czerwone to sumAmo, niebieskie jakiś artefakt!?
3. Wybuch. Ludzie zaznaczeni na czerwonych są w 4-7 metrów od wybuchu. Są jeszcze ludzie za budynkiem zaznaczony na niebiesko 4-5 metrów
karhu - > Zasięg rażenia tej subamunicji to 15 metrów w oficjalnych dokumentach. Ale ...

źródło: plaza

Pobierz
  • Odpowiedz