Wpis z mikrobloga

@De_Fault: Typie ja od 7 marca nie byłem na dworze, a Ty mi radzisz żeby zmienić kontynent i wyjść z przegrywu xD Prawdziwy przegryw nigdy by się nie odważył jechać sam na drugi koniec świata, do tego trzeba dynamiki i braku fobii społecznej
  • Odpowiedz
Jednym z głównych powodów dla których #przegryw powinien sobie szukać dziewczyny w innym kraju a najlepiej na innym kontynencie (pomijając fakt że jest znacznie łatwiej) jest to że można zrzucić swoje #!$%@? na różnice kulturowe lub bariery językowe.


@De_Fault: Gówno prawda. Mężczyźni w Polsce (a przynajmniej pewna grupa) powinna zacząć wchodzić w interakcje z kobietami z zagranicy na przykład Stany Zjednoczone lub Meksyk, Ameryka Południowa, Włochy, Turcja, Niemcy
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404: no to swoją drogą.. po blisko 30 latach spędzonych w tym kraju jestem na tyle spaczony że jak jakaś laska za granicą normalnie ze mną rozmawia bez skwaszonej miny albo co więcej - jak SAMA tą rozmowę zainicjuje to wyczulam się na próbę podstępu, oszustwa czy kradzieży bo jak to tak, kobieta może chcieć normalnie rozmawiać jak człowiek z człowiekiem z uśmiechem na twarzy z przeciętnym kolesiem obcym..
  • Odpowiedz
no to swoją drogą.. po blisko 30 latach spędzonych w tym kraju jestem na tyle spaczony że jak jakaś laska za granicą normalnie ze mną rozmawia bez skwaszonej miny albo co więcej - jak SAMA tą rozmowę zainicjuje to wyczulam się na próbę podstępu, oszustwa czy kradzieży bo jak to tak, kobieta może chcieć normalnie rozmawiać jak człowiek z człowiekiem z uśmiechem na twarzy z przeciętnym kolesiem obcym..


@De_Fault: Nie
  • Odpowiedz