Wpis z mikrobloga

Przeczytałem na mikro jakiś wpis z #tinder i przypomniała mi się sytuacja zgoła inna niż to o czym zazwyczaj Mirasy piszą - tzn mam na myśli to jak na tinderze jest ciężko. Otóż jakieś trzy lata temu na pewnej budowie, potrzebowałem pomocy walcowego. No i trafił się taki gaduła, który sprawnie z tematu zawodowego zaczął opowiadać skąd pochodzi, że on to w delegacji robi po 12h i jest zajebiście. I nagle prosto z mostu zastrzelił mnie tekstem "Panie powiem Panu w tych dużych miastach to jest elegancko. Siedzę se teraz na maszynie, piszę na takiej aplikacji z hehe dziewczynkami one same chcą się dupcyc, mówie Panu hehe" Ja próbuję jakoś zbyć temat bo właściwie średnio mnie to interesowało, a on dalej "Panie mówie Panu 30 latki, 40 latki, dobrze że robię w tygodniu po 12h bo bym nie podołał hehe, weekendy mam ciężkie hehe" i mi jeszcze pokazuje na telefonie jakieś sprośne rzeczy o których pisze XD. Dodam tylko że był to facet po 40, z bebzonem takim że jak siedział to mógłby postawić na nim kubek z kawą, składnia zdań oraz zakres słownictwa również zostawiał sporo do życzenia. Więc no mam nadzieję że ten przykład (choć może nieaktualny mocno bo było to blisko 3 lata temu) pokrzepi trochę mniej pewnych siebie Mirasów używających randkowych aplikacji.
#tinder
  • 10
  • Odpowiedz
3 lata temu chłop na budowie, taki zwykły mirek około 45 lvl bez bebzuna, pokazuje mi telefon bo coś mu nie działa "kylko mi tam kobitek nie skasuj" a tam tinder, badoo i wiadomości na WhatsAppie pełno, ale to było dawno temu.
  • Odpowiedz
@Czosn: a widziałeś te baby co podrywał?? Sam mówiłeś że 30-40latki i to pewnie zaniedbane bardzo, grube, więc nie wiem co na duchu ma tu podnosić, że mogę sobie wziąć odpad który mnie nie podnieca?
  • Odpowiedz
  • 0
@Pralko-suszarka: Nie widziałem Miras, ta rozmowa była dla mnie dość krępująca, typo którego nie znam prowadził monolog na temat jak to nie jest zajebiście w dużym mieście pod względem dupcenia, raczej robiłem wszystko aby zmienić temat, nawet gdy wspomniałem mu o tym że mam żonę i mnie tam randki już nie interesują to dalej zachwalał duże miasto i aplikacje XD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: a może właśnie trzeba poczekać te kilka lat i wtedy dopiero zacznie się życie. wszystkie te laski z wymaganiami z kosmosu dalej tam będą tylko, że przez ten czas może trochę się ogarną...
  • Odpowiedz
wszystkie te laski z wymaganiami z kosmosu dalej tam będą tylko, że przez ten czas może trochę się ogarną...


@ChadLite: tak, ogarną się jako stare, zaniedbane i samotne matki, taka nawet jak się ogarnie nie będzie nic warta, a na ich miejsce wejdą kolejne młode równie głupie ci te stare kiedyś.
  • Odpowiedz
@ChadLite: znam twój ból 31 lvl here i 20 latki uważają mnie za dziadka, a dla tych po 25 jeszcze się nie dorobiłem wystarczająco kasy bo mając 28 zacząłem czuć że mam kasę w portfelu, a jeszcze nie jestem tak stary żeby interesowały mnie samotne kociary 30 lvl

  • Odpowiedz