Wpis z mikrobloga

Dlaczego lewaki nie wyjdą z inicjatywą odpuszczenia z budową tęczy i przekazania pieniędzy na jakiś szczytny cel? Ubogich, głodne dzieci itp.? Przecież zawsze przy budowach wszelakich świątyń, pomników religijnych mają takie postulaty. Nagle jakieś kolorowe żelastwo jest takie ważne? Ważniejsze od ludzi?

#4konserwy #neuropa #lewackalogika
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Tralalinsky: przepraszam, ale czy bólem dupska nie jest wołanie mnie pod wpisem, gdzie nigdzie nie napisałem nic negatywnego o homoseksualistach? Jesteś hipokrytą, bo to właśnie u ciebie widać nienawiść, która sączy się z tej wypowiedzi. Wskaż gdzie pod tym wpisem uraziłem osoby homoseksualne?
  • Odpowiedz
Bo zmieniają priorytety w zależności od zapotrzebowania politycznego.


@Vealheim: Zarówno lewa jak i prawa strona to robi. Więc nie zarzucaj tego jednemu nurtowi. Równie dobrze mozna powiedzieć, dlaczego prawicowcy chcą budowy pomników np żołnierzy wyklętych.

Nie, mówię o swołoczy, która specjalnie prowokuje swoich adwersarzy do
  • Odpowiedz
Dlaczego narodowcy nie odpuszczą okupywania, podpalania etc. tęczy, zamiast zaangażowania się w pomoc potrzebującym, whatever.
  • Odpowiedz
@CreativePL:

Tak samo jak np drzewka ich sprowokowały albo kostka brukowa


No, bo na pewno nikogo nie prowokowali podludzie ze skłota a rzucanie koktajlami mołotowa to już w ogóle super sprawa, nie? Co do drzewek - o ile ich wyrwanie/zniszczenie to faktycznie przejaw debilizmu o tyle rzucanie groźnymi KM jest o wiele bardziej niebezpieczne i świadczy o całkowitym zdebilowaceniu i skretynieniu osób rzucających.
  • Odpowiedz