Wpis z mikrobloga

@adam-kwiatkowski666: przekraczanie "granicy idiotyzmu", 1 viralowy short, dzieki temu ludzie z iq < 90 sie tym interesuja myslac ze sa czescia jakiejs spolecznosci nastepnie #!$%@? piosenki i caly ten #!$%@? badziew. Oczywiscie przy pewnym poziomie subskrypcji wchodza agencje influ.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Świat pod względem technologii jest najbardziej rozwinięty w historii istnienia. Faktycznie zauważam pewną niespójność między rozwojem, a kondycją intelektualną jednostek. Czasami sam ulegam również zatraceniu w głupocie np. siedzenie na smartfonie. Poniekąd robię to ponieważ chciałbym być na bieżąco z tym co jest aktualnie modne. Jako obserwator nie jestem w stanie w pełni wytłumaczyć pewnych procesów. Wnioskuję że jestem głupi, bo człowiek inteligenty potrafiłby to wytłumaczyć i nazwać ?
  • Odpowiedz
Poniekąd robię to ponieważ chciałbym być na bieżąco z tym co jest aktualnie modne. Jako obserwator nie jestem w stanie w pełni wytłumaczyć pewnych procesów. Wnioskuję że jestem głupi, bo człowiek inteligenty potrafiłby to wytłumaczyć i nazwać ?

@adam-kwiatkowski666: Sam sobie odpowiedziales na zadane pytanie.

Idziesz za tym co modne czy madre? Pomimo tego ze pojscie za tym co madre nie zawsze jest tak latwe jak pojscie za tym co
  • Odpowiedz
@adam-kwiatkowski666: Dzisiejsze dzieciaki siedzą głównie na tiktokach i dla nich taki gość to idol. Bardziej mnie dziwi że nawet zgraja dorosłych potrafi za nim latać i drzeć się 'spid spid plis łan foto ajlowju'. Natomiast muszę przyznać że gość sam w sobie jest ogólnie pozytywny patrząc po tych jego strimach i zabawnie się go ogląda, ma duży dystans do siebie. A to czy to racjonalny powód by być celebrytą to
  • Odpowiedz