Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ktoś z Was korzystał z opcji wcześniejszej spłaty zakupu z #allegropay w celu podniesienia dostępnych środków?
Niestety nie da się zrobić z automatu tak jak wtedy gdy w najbliższym czasie wypada spłata (można wtedy zaznaczyć "spłać wszystkie pozostałe raty") i trzeba przelać kasę na konkretne konto.

Pytanie, czy to działa natychmiastowo - w sensie automatycznie jest księgowane, czy też jakiś pracownik #allegro musi to ręcznie zatwierdzić.
Zastanawia mnie też napis pod rachunkiem do spłaty: "Wszystkie Twoje wpłaty zostaną rozliczone w dniu, w którym przypada termin najbliższej spłaty."

Wołam @allegro_pl
enron - Mirki, czy ktoś z Was korzystał z opcji wcześniejszej spłaty zakupu z #allegr...

źródło: allegro-pay-2fa

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Wszystkie Twoje wpłaty zostaną rozliczone w dniu, w którym przypada termin najbliższej spłaty."


@enron: czego nie rozumiesz w tym wpisie ?
Jak przelejesz na konto, to odswieżaja Twoje saldo dopiero kiedy przypada termin najbliższej spłaty.
Robiłem to jak produkt raczkował jakieś 3lata temu, bo potrzebowałem kupić za full 4200zł na raty, wrzuciłem przelew na konto i dwa dni później było dostępne full saldo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Issac: no to kiedy odświeżają saldo? Po przelewie czy po terminie spłaty? Jeśli to drugie, to trochę bez sensu jest puszczanie przelewu...
  • Odpowiedz