Wpis z mikrobloga

bo Chad to umie zrobić tak że nie wyjdzie na gbura a incel to z kijem w doopie tak że nawet jak jest miły to czuć jad.

Odpowiedz


@AlienFromWenus: bzdura. To wy podświadomie nadajecie charakter rozmówcy i tego co mówi na podstawie tego jak wygląda xD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: wyciąga wniosek, że wygląd to nie wszystko, bo jak ktoś jest gburem tylko że przystojnym, to jest gburem nadal i to widać. Są też przystojni faceci którzy umieją w takie cyniczne zachowanie i nie odczuwa się od nich odpychającej aury natomiast incele będą zawsze odpychający, brak wyglądu powoduje, że próbują nadrobić innymi cechami aż za bardzo a Chad ma więcej luzu w sobie.
  • Odpowiedz
wyciąga wniosek, że wygląd to nie wszystko


@AlienFromWenus: No tak bo przecież mało eksperymentów na wykopie było pokazujących właśnie coś dokładnie odwrotnego, sam przecież jeden zrobiłem xD I tak to wygląda determinuje w głównej mierze zachowanie kobiet w stosunku do mężczyzn
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: no jeśli ktoś wygląda niewinnie to trudno uwierzyć że ten ktoś jest mordercą a jak ktoś jest napakowany wytatuowany i ma brodę i jeździ harleyem to nie kojarzy się z byciem wolontariuszem w schronisku. Odkrywasz koło na nowo?
  • Odpowiedz
to jeśli nie jest pewny siebie


@AlienFromWenus: Czy ja mam wyjąć kredę i zacząć rysować ci na tablicy żebyś cokolwiek skumała? ( ͠° ͟ل͜ ͡°) mówiąc o pewności siebie nie mam na myśli to czy facet jest pewny siebie czy nie, ale subiektywny odbiór tej pewności przez laski na podstawie wyglądu a nie tego czy koleś faktycznie jest pewny siebie czy nie.

Bo jeśli chodzi o pewność siebie faceta, to jest ona skutkiem
  • Odpowiedz