Wpis z mikrobloga

Mirki, jakiego robota sprzątającego z funkcją mopowania polecacie? Nie mam dywanów, tylko płytki i drewno. Wydaje mi się (jestem zielony w tejacie), ze problem moze być z włosami, moja różowa ma długie włosy. Powierzchnia około 70 metrów. Budżet do 2000 zł.
#robotysprzatajace #dom #agd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

, ze problem moze być z włosami, moja różowa ma długie włosy. Powierzchnia około 70 metrów. Budżet do 2000 zł.


@uriel_ck: Jedyną firmą, która się teraz liczy jest dreame, a którego wybierzesz to twoja broszka. raczej bez stacji będzie w 2k, pewnie na którejś 10, bo 20 chyba wszystkie mają stację.
Swoja drogą polecam posiadanie stacji ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@voldi a weź mi powiedz: taka stacja ładuje baterie i dolewa wodę? Czy coś jeszcze? Czyści szczotki? Że stacja co muszę robić, a co muszę robić bez stacji? Jestem totalnym laikiem w tym temacie. Z YouTube wywnioskowałem tylko tyle, ważnym tematem jest posiadanie dywanów.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: w dreame? ta, ogólnie ja mam już 3 robota sprzątającego, głównie ze względu na mamę kupowałem, od kilku lat nie musi nic odkurzać, a obecnie mam topowego dreamy (miałem kupować 10 ultra heat ale ostatecznie te wyciągane rączki mnie przekonały do najwyższego modelu), drogie cholerstwo ale nie żałuję ani złotówki.

Samo myje mopy, mopuje naprawdę a nie tylko przeciera, dywany nie robią mu różnicy, bardzo dobrze je wykrywa, niskie nawet odkurzy,
Działanie stacji w moim modelu to:
1 czyszczenie mopów - robot wraca w czasie mycia co ileś tam metrów, przemywa mopa i jedzie dalej
suszenie mopów 0 suszy mopy po pracy i wymyciu, dzięki czemu nie rozwijają się bakterie a co za tym idzie stęchlizna żadna się nie robi ani nic nawet jak nie wymieniasz mopa (w starym zaraz po czyszczeniu zabieraliśmy go
  • Odpowiedz