Wpis z mikrobloga

nie wiem czemu Węgry wciąż są w NATO i UE. To kraj bez znaczenia. W tydzień można byłoby ich zaorać. Zamknąć granicę, totalne embargo i niech zdychają wołając Putina o pomoc


@Lord_Apatii_i_Depresji: teraz tak możemy kozaczyć, a za chwilę PiS z konfą zdobędą większość i pół Europy będzie tak o nas mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak, tak rząd zdecydował


A kto zadecydował? Dlaczego niemcy, czy Węgry zachowywały się w taki sposób, a my inaczej? Jakoś ci to piątunio wytłumaczył? Wystarczyło Scholzować przez pierwsze dwa miesiące i po Ukrainie zostałoby wspomnienie. Nie wiem jak bardzo trzeba mieć spraną łepetynę, by umieć to sobie wyprzeć.

PS. Nie widzę, żebyś pędził z merytoryczną odpowiedzią, bo mentalnie lub realnie masz jakieś 12 lat. Jak ci któreś źródło nie pasuje, daj koniecznie
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: tak, tak umacz dalej że PiS to nie ruska agentura xD

Jak to was musi w tym pisie boleć że stajecie na głowie żeby zaprzeczać faktom.
Nie zauważyłem botów po tłumaczących te wasze durne spiny dla debili że Tusk to Niemiec.

Jak to było? Niewinni nie mają się czego bać? XD
  • Odpowiedz
tak, tak umacz dalej że PiS to nie ruska agentura xD


Wiem, że potencjał intelektualny nie pozwala ci tego dostrzec, ale jak na razie to nie umiałeś obalić ani jednego argumentu, ani nie poparłeś swoich wysrywów jakimkolwiek źródłem. Tak po ludzku to mi cię szkoda, bo trzeba mieć wyjątkowo marnie pod kopułą, by nie rozumieć jak kompletnie się kompromitujesz. Pozdro i bez odbioru.

@moj_wykopowy_login:
  • Odpowiedz
tak, tak umacz dalej że PiS to nie ruska agentura xD


kurde, ucięło mi pół posta. Wyżej było:

Ruska agentura, która:
- buduje praktycznie całość infrastruktury strategicznej uniezależniającej nas od ruskich
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: tak, tak umacz dalej że PiS to nie ruska agentura xD

Jak to was musi w tym pisie boleć że stajecie na głowie żeby zaprzeczać faktom.
Nie zauważyłem botów po tłumaczących te wasze durne spiny dla debili że Tusk to Niemiec.

Jak to było? Niewinni nie mają się czego
  • Odpowiedz