Wpis z mikrobloga

@kdgc: mi teraz pokazuje, że wpis ma 11 plusów. Przeskanuje komputer, bo może masz jakiegoś deweloperskiego wirusa, bo np. kliknąłeś na stronie jakiegoś dewa "zapytaj o rabat" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W newsweeku, który jest zasadniczo proplatformerski, takie rzeczy o kredycie 0%? Czyżby szykowanie gruntu przez publicystów na wycofanie się z kredytu 0% dla PO?


@Jankowalski715: zawsze mnie bawi jak brainlety zauważają że istnieją inne standardy dziennikarstwa niż pisowsko-gazeto polskie i nawet jeżeli jakaś gazeta ma podobny światopogląd to jest w stanie pisać coś przeciwko rządowi xD
to nie komuna mordo, pis również już nie rządzi
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski To nie wina ludzi, że taki dychotomiczny obraz rzeczywistości przez ostatnie 8 lat im ładowano. Pod względem czystej propagandy to PiS spokojnie był na poziomie PRL i to nawet bardziej tego wczesnego. Zwłaszcza materiały z ustawionymi wypowiedziami przechodniów. Sam się dziwię wręcz, że w swoim światku medialnym jakiejś sztucznej opozycji nie wytworzyli, któraby się poważyła na krytykę, swoisty wentyl. Tak to czasami peany bez słowa krytyki wychodziły absurdalne, dosłownie groteskowe.
  • Odpowiedz
@Jankowalski715: na marginesie - pocieszna ta brytyjska komisja :D Badają truizmy, o których powie im każdy, kto ma IQ powyżej 90, a Ci przez lata narobili syfu, żeby realizować swoje interesy, a teraz robią pikachu face i to trzeba na spokojnie synek, komisję zwołamy
  • Odpowiedz
Sam się dziwię wręcz, że w swoim światku medialnym jakiejś sztucznej opozycji nie wytworzyli, któraby się poważyła na krytykę, swoisty wentyl.


@GomiGomi: coś powstało, np ziemkiewicz albo warzecha czasami mieli odwage wyrazić odmienne zdanie ale oni siedzieli daleko od mainstreamu

To nie wina ludzi, że taki dychotomiczny obraz rzeczywistości przez ostatnie 8 lat im ładowano.


@GomiGomi: wystarczy pamiętać jakie było TVP przed pisem żeby zrozumieć różnice. Teraz też
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: dlatego napisałem "zasadniczo". Zdarzy im się coś napisać, że rząd mógłby robić coś inaczej, coś poprawić, ale żeby skrytykować Tuska jak Kaczora to zapomnij. Tym niemniej Newsweek to dziennikarstwov (stronnicze), a pisowskie TVP to nie wiem co to było. To już nawet był poziom powyżej propagandy.
  • Odpowiedz