Wpis z mikrobloga

Hej, kupiłem rok temu subskrypcję roczną na cały Adobe Cloud. Zapomniałem przed końcem anulować subskrypcję i teraz co kilka dni próbują mi z konta zabrać pieniądze (to #revolut i nie mam tam tych 2600 zł, które chcą). Subskrypcję anulowałem (dostępu do aplikacji i tak już nie miałem), ale widzę, że wystawili drugą fakturę, więc chyba jestem im te pieniądze dłużny teraz? Mam notyfikację, że ponowią próbę za miesiąc i żebym ogarnął sposób płatności, bo zawieszą mi konto. Mam #jdg, ale zakup/faktura nie jest na firmę, dodatkowo jest na Liban, bo kupowałem to przez VPN, jak dobrze pamiętam. Co robić? Olać czy zapłacić? Jakieś konsekwencje?
#adobe #pepper
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska: No ja trochę to olewałem, bo jak coś spodziewałem się, że pobiorą znów te śmieszne pieniądze co wtedy w libańskich dolarach czy coś, więc nawet jakby się przedłużyło za te kilkadziesiąt złotych, jeśli dobrze pamiętam, to nic. Tylko że teraz chcą ponad 600 dolców i to amerykańskich :-/
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: pogadaj z czatem, pewnie ci to anulują, ALE jeżeli będą robili problemy to po prostu zmień na plan miesięczny i będziesz mógł zrezygnować w ciągu 14 dni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Evurak to ze nie ma zadnej blokady najpierw, tylko system platniczy wysyla informacje do banku ze ta transakcja sie odbyla. nie ma zadnych prob pobrania, jest poprostu pobranie
  • Odpowiedz