Wpis z mikrobloga

  • 1
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU

Eldorado będzie dla nich( ͡° ͜ʖ ͡°) choć jeśli będę mieli więcej pieniędzy to być może wtedy będę mieli pieniądze również na to by bardziej dbać o siebie co za tym idzie będą bardziej ładniejszy i nie będzie już takiego "XD" jak jakaś p0lka będzie na nich leciała jak jest teraz. Przynajmniej tak uważam
  • Odpowiedz
  • 1
@Rorschak

Polki tak ale p0lki już nie (Ja uważam że p0lki to osoby które absolutnie nie chcą Polskich mężczyzn i lecą tylko na Obcokrajowców szczególnie Arabów Murzynow i Hindusów)
  • Odpowiedz
@power-weak: Polacy o siebie nie dbają, a tamci mają te 170 cm, ale włosy i broda zawsze jak od Barbera. Zawsze ciekawie ubrani, nie boją się koszul. Sylwetka chociaż lekko umięśniona. Zęby ogarnięte. I ten luz.

Tu Fagata wam pokaże dlaczego dziewczyny na nich lecą. I jaki jest kontrast jak ubiera się Polak, jaką ma stylówke i jak zagaduje. Zwrócić uwagę, że Czarny zagadał do Fagato o to na czym
N331 - @power-weak: Polacy o siebie nie dbają, a tamci mają te 170 cm, ale włosy i br...
  • Odpowiedz
@power-weak: no to ile masz takich kobiet? promil? pół promila? bo ja nigdy takiej nie spotkałem, więc na cholerę sobie zajmować głowę jakimiś najgorszymi szlaufami?

może jak przyjedzie jakiś przystojny hindus ala bollywood to będzie miał branie jak wszędzie indziej, ale mieszkając w krakowie widzę sporo hindusow i nie widzę żeby chodzili z białymi laskami, u mnie w pracy się otwarcie hindusami brzydzą i uważają ich dodatkowo za przygłupów, więc
  • Odpowiedz
@Rorschak: ale oni nie są przystojni, też nie mają wzrostu, ale zamiast iść w tag #przegryw. To wydają hajs na medycynę estetyczną, barbera i siłownię. I słuchają tych wszyskich guru jak podrywać kobiety. Że takim banałem jak kwity imponują dziewczynom.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rorschak

No rozumiem jednak z jakiegoś powodu na tagach które dodałem jest pełno osób są widzieli takie sytuacje, pewnie również zależy gdzie mieszkasz w jakim rejonie
  • Odpowiedz
  • 0
@N331

Ale kto Hindusi? Większość Hindusów niestety często nie mają pieniędzy na takie rzeczy Indie to generalnie nadal biedny kraj no chyba że mówimy o takich z zagranicy to wtedy być może tak
  • Odpowiedz
  • 0
@zbigniew23

Najwidoczniej ten "promil" nie jest taki mały jeśli nie trudno jest spotkać relacje z tagów które dodałem że jakaś p0lka była z Hindusem choć zawsze mogli kłamać
  • Odpowiedz