Wpis z mikrobloga

Moje zestawy LEGO
Tych zestawów szukam

#niepoprawnelego <- zapraszam do obserwowania.
#lego

Najnowszy zakup przed, jak się spodziewam, wakacyjną pauzą. Ogłoszenie obserwowałem przez dłuższy czas, bo zauważyłem, że sprzedający codziennie obniża cenę, a startował z 240zł. Ostatecznie spadła do ceny w jakiej zdecydowałem się kupić. Kupiłem na podstawie takich kryteriów jak z prawie wszystkimi ostatnimi zakupami - tj. mnogość funkcji obsługiwanych przez skrzynię biegów i silniczek. Tutaj są to: obrót łopat, chowanie podwozia, wciągarka, otwieranie luku ładowni. Niestety jest parę elementów zamienionych kolorami, trochę odbarwionych, brakuje dwóch paneli, szpuli i haka do wciągarki i co najgorsze łopaty. Dodatkowo jedna z nich ma słabe połączenie plastik-guma. Model chyba będę musiał rozebrać do zera i odbudować, bo dość ciężko chodzi mechanizm. Przy ciężarówce z kontenerem z jednego z poprzednich wpisów wyszło, że ktoś dał jeden mały element na wale niepotrzebnie i na szczęście nie musiałem tego rozbierać. Tutaj się okaże. Trochę będzie na pewno trzeba nad nim spędzić. Jako gratis dostałem sporo części zapasowych, ale raczej nie od tego modelu. Uwagę zwracają piasty i część mechanizmu napędu z Monster Trucka 42005 - modelu, który kiedyś chciałem kupić.

Nazwa: Helikopter
Seria: Technic
Numer: 9396
Rok wydania: 2012
Karton, instrukcja, stan: brak, jest, używane
Kompletność: brak paru elementów, kilka elementów odbarwione, kilka uszkodzone
Liczba elementów: 1056
Cena katalogowa: 400zł
Cena zakupu: 150zł
PanNiepoprawny - Moje zestawy LEGO
Tych zestawów szukam

#niepoprawnelego <- zaprasza...

źródło: IMG_20240707_010052

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz