Wpis z mikrobloga

Jak wam smakuje lewasz z yapraka? Osobiście uważam że jest to najlepszy kebab w Rzeszowie, nie wiem jak aktualnie trzyma poziom habibi bo kiedyś jadłem i też sobie ceniłem. Ogolnie jest dość tłusty ale ma w sobie cos naprawdę przyciągającego, cos innego od poczciwej rzeszowskiej mielonki #kebab #rzeszow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@TadzioNorek chciałem niedawno zjeść w habibi, przypomnieć sobie dlaczego tylko u nich jem niekurczaczanego. Środek tygodnia, 15:00, upalny dzień.
Przyszedłem osobiście a pani mi mówi, że trzeba 20 minut czekać, bo dowozy robią. Może się wyrobią w 15. No nie, tyle to nie. Nawet nikogo czekającego w lokalu nie było.
Nie przypominam sobie takiej sytuacji z przeszłości aby klient, który przyszedł do lokalu, był zlany na rzecz leni z dowozem.
  • Odpowiedz
@mrowa94: co do dary to powiem tak - studencki z kurczaka z sosem mieszanym jest bardzo smaczny. Stosunek tego co otrzymujemy do ceny jest bardzo dobry. Nie zjesz w Rzeszowie nic lepszego z mięsem w tej cenie. Ich "baranine" czy tam "wołowine" to radzę sobie odpuścić bo to smakuje jak tektura z tłuszczem.
  • Odpowiedz