Wpis z mikrobloga

Ćwiczę na #silownia od kilku miesięcy. Progres siłowy idzie do przodu, sylwetka też lepiej. Niestety większość życia spędziłem na siedząco, jak i teraz mam siedząca pracę.

Dupa mi wystaje do tyłu, lewy bark mi wystaje jakby do góry (jestem pochylony w prawą stronę ogólnie) oraz #!$%@? mnie w dolnej części pleców. Jakie ćwiczenia, żeby to poprawić?

#mikrokoksy #silownia
  • 2
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: Lewy bark ci wystaje do góry bo w takiej pozycji siedzisz przed kompem, to bardzo pospolite, lędźwia tak samo od siedzenia. Co z tym zrobić? Korygować postawę, wzmocnić mięśnie, jak brzuch i plecy będą mocne to dupa nie będzie wystawać też
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw Generalnie co do przodopochylenia miednicy czy jak to nazwaleś wystajacej dupy to możesz to korygować. Efekty będą ale to trwa.

- mobilizowanie, rozciąganie mięśni z grupy zginaczy biodra - wszystkie ćwiczenia masz w necie, pomoże tu też fizjo. Te mięśnie są skrócone i rotują biodro ku przodowi

- wzmacnianie mięśni rotujących miednice ku tyłowi - one kuleja i nie robią swojej roboty. Generalnie poślad, dwójka, brzuch. Ćwiczeń oporowych na te
  • Odpowiedz