Wpis z mikrobloga

Chop najpierw kilka razy natarczywie zapraszał ksiazula. Ten w końcu przyjechał atestował i się okazało, że właściciel ludzi pożądnych oszukuje na ilości mięsa. Uj już w te wpadkę natomiast po publikacji Wlasciciel dopiero #!$%@?
Zapiera się rękami i nogami, że wszystko jest ok że on to celowo zrobił i ma to nagrane(od 2 dni publikuje ten filmik) obraża klientów w komentarzach -- ma taką postawę hehehe cwaniaczka że co mi zrobicie debyle yeabunne jak ja jestem Ą Ę WLASCICIEL KEBABA I RZĄDZĘ!!!!!
Wydaje mi się, że należy mu się cancel tak dla zasady i chop do tej pory ani nie przeprosił chłopaka który dostał 150gr mniej kebaba ani nie przeprosił klientów tylko idzie w zaparte że on jest cwaniak a my wszyscy to łebki i mamy się nie próć. Wyśmiewa, podważa, prowokuje do przyjechania odwiedzenia go osobiście tam
Hmmm #polskiyoutube czeka na ten filmik gdzie niby wszystko zaplanowałeś i swiadomie to rozegrałeś -
-
Kto ma chwile czasu może odpowiednio zopiniowac tego właściciela na #google albo #facebook
Imo takie coś powinno być cancelowane nawet nie tyle za popełniony błąd i oszustwo co za postawę po złapaniu za rękę. Jak najgorszy złodziej i tyle…
#slupsk #ksiazulo #wykopefekt #cancelujemyuja
KrzysztofZimnoch - Chop najpierw kilka razy natarczywie zapraszał ksiazula. Ten w koń...

źródło: IMG_4253

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz