Wpis z mikrobloga

Nie mogę transferować USDT Czy FDUSD na margin, bo ciągle dostaje komunikat, że "Transfer nie jest dozwolony" lub "Waluta nie jest dostępna do wykonania tej akcji że względu na zasady". Czy to ma jakiś związek z nowymi regulacjami? Wczoraj wszystko działało jeszcze cacy, a dziś..

#kryptowaluty #binance
  • 6
  • Odpowiedz
USDT tak jakby stopniowo wycofują z Binance, w sensie, np próbowałem wpłacić EUR do USDT, ale na początku lipca weszła nowa regulacja UE dzięki której USDC jest faworytem. Więc następne EUR wpłaciłem na USDC.
Więc nie wiem czy mogłeś wpłacić to jeszcze wczoraj ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@derczy Tak to skutki regulacji mica, ja się dźwignia nie interesuję spróbuj z usdc.
@wex009 Nie prawda, usdt nie będzie wycofany tylko ograniczony dla użytkowników z Europy.
  • Odpowiedz
  • 0
@wex009: Tylko na usdc nie ma zbyt wiele par z tego co widziałem, no ale nic. Może coś poprawią, albo trzeba #!$%@? gdzieś indziej.
  • Odpowiedz
@derczy: myśle, że trend będzie taki, że będzie dochodzić. A jakich par chcesz szukać, gdzie mamy możliwości spadków, a te małe alty wtedy spadają nawet więcej :D? (znaczy mogę rozwinąć opinie, ale to tylko opinia), a te większe coiny nadal są.
Przyjmując, że BTC nie wyrobił niewiadomo jakich wzrostów. Do tego USDC ma dużo dużo większe gwarancje od coinbase, także dla mnie spoko i po co nam były dwa prawie
  • Odpowiedz