Wpis z mikrobloga

Musze powiedziec, ze stalo sie cos dziwnego dla mnie, bo zazwyczaj jestem smutny kiedy zbliza sie koniec turnieju reprezentacyjnego, tak jak to bylo podczas Euro 2020 i Mundialu w 2022, ktore byly swietne. Jednak w przypadku tego Euro straciłem całkowicie zajawkę i ogladam to z przyzwyczajenia, odhaczam kolejne spotkania bez wiekszego jaranka. Ten turniej jest serio okropny.

#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hajnekan: od ceremonii otwarcia, która była farsą - to jest nauczka że ceremonii otwarcia nie można odbębnić. Cały turniej przypomina „no chłopaki rozegrajcie bo co 4 lata trzeba, cyk cyk szybko i wakacje”
  • Odpowiedz
@hajnekan: ja mam co do tego Euro wrazenia jak do konca lata, albo wczesnej jesieni. Niby dalej fajnie, ale nie tak jak kiedys, ale jest takie poczucie straty ze lada dzien to juz minie.
Lewandowski, Modric, Ronaldo itp maja swoje lata, na nastepnym Euro ich prawie na pewno nie bedzie, zreszta juz teraz to nie graja tak jak kiedys, czasu sie nie oszuka. Odchodzi cos co nasze pokolenie zna od
  • Odpowiedz
@hajnekan: format się wyczerpuje, ile można oglądać te same mecze + faktycznie piłkarze z top drużyn wyglądają jakby ich pociąg przeorał po całym sezonie i oglądanie dużych reprezentacji boli (przez co mniejsze są ciekawsze bo mniej kalkulują). Katar był spoko, wszyscy świeży, chciało się grać 3-3 w finale, meczycho a teraz jakieś wymęczone karne po 120 minutach ataku pozycyjnego
  • Odpowiedz