Wpis z mikrobloga

#theboys ciekawy odcinek, nie każdy przecież musi być masakrą. Jednak martwi mnie że dzieciaki z "Gen-V" tak długo są trzymane na uwięzi. Zapewne 2 kolejne odcinki będą je uwalniać a potem rozwiążą wszystkie problemy prócz zabicia Homelandera, w to kompletnie nie wierzę.
  • 7
  • Odpowiedz
@rbk17: W następnych odcinkach kluczowe będą:
- nagranie ze spotkania Siódemki, Neumann i kapitaluchów, jak oni opublikują to nagranie to będzie dym (delikatnie mówiąc)
- czy Kessler przejmie władzę nad ciałem Butchera (co doprowadzi nas do finału jak z komiksów gdzie Butcher po wymordowaniu supków i Homelandera zaczął mordować własny zespół)?
- czy wyjmą pocisk z głowy Sage i czy ta wróci do dawnej formy czy do tego czasu Homelander
  • Odpowiedz
  • 0
@No_mad: jeśli tych sezonów ma być jeszcze kilka to w jednym na bank pozbawią Homelandera mocy i będą cyrki że musi udawać że je wciąż ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbk17 @No_mad Myślę, że kluczowy będzie teraz wątek tych więzień Tech Knighta i będą pewnie to chcieli połączyć z wątkiem Frenchiego, który właśnie trafił do więzienia i zakładam, że to właśnie jedno z tych o których była mowa.
  • Odpowiedz
  • 2
Myślę, że kluczowy będzie teraz wątek tych więzień Tech Knighta i będą pewnie to chcieli połączyć z wątkiem Frenchiego, który właśnie trafił do więzienia i zakładam, że to właśnie jedno z tych o których była mowa.


@UkrywamSie: faktycznie, dobrze kombinujesz. Przecież w serialach tak właśnie jest - jak niby wszystko się wali to tak naprawdę zmierza we właściwą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jestem na 99% pewny, że Francuz siedzi w pierdlu Tech Knighta


@Budwajzer: Tak, pod koniec (jak Kimiko szła do więzienia na odwiedziny i rozmawiała ze strażniczką) było widać logo Vernon, czyli firmy o której wcześniej rozmawiali (chyba wtedy jak Tek Knight opowiadał o tym skąd ma pieniądze).
  • Odpowiedz