Wpis z mikrobloga

@josb515 miałem trochę mindfuck, bo śmiałem się z tego projektu z 4 lata temu tu na wykopie, nie byłem wtedy świadomy że stoi za tym Altman, zresztą wtedy nic jego nazwisko by i tak nie powiedziało, nie umiem tego połączyć moimi neutronami, jak poważny biznesmen może firmować taki debily projekt, więc zaczynam myśleć że Altman to debil który przypadkiem znalazł się na czele firmy której produktu prawdopodobnie nawet nie rozumie,

Z
  • Odpowiedz
  • 0
@Atari_65XE: Rynek kryptowalut ma właśnie takie problemy. Czasami wydaje się, że mądrzejszym posunięciem byłoby pójście do kasyna i postawienie całego konta na czerwone w ruletce. Ci, którzy zainwestowali w Siacoin lub Worldcoin, które nawet nie dotarły do naszych synaps 4 lata temu, już zarobili dużo pieniędzy i wyszli z rynku...
Jestem przygnębiony... Obawiam się, że wkrótce będę musiał dołączyć do tagu #przegrany.
  • Odpowiedz
@scriptkitty: Niestety, ludzie sie nigdy nie naucza zeby nie trzymac smieci. Takie BTC i ETH bedzie co najwyzej miec spora korekte, cala reszta to jest ryzyko stracenia 100% wkladu.
  • Odpowiedz
  • 1
czy kryptowaluty są popularne w Korei? Jaki jest najpopularniejszy koreański youtuber (w temacie krypto)?


@RyzyKamil: 4% światowych zasobów kryptowalut to akcje koreańskie. Twórcą słynnej Luna Coin <<< Jestem naprawdę dumny >>> był Koreańczyk Kwon Do-hyung.
  • Odpowiedz