Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tych postów w stylu:"Nie oglądam X ależ jestem stary i wyjątkowy" jeszcze w komentarzach jak to ta współczesna młodzież jest głupia a kiedyś to było.https://wykop.pl/wpis/77061405/mam-25-lat-to-wiek-w-ktorym-rozpoczyna-sie-starzen

Sam mam 22 lata, zawsze lubiłem udawać"ja to nie jestem taki jak wszyscy" szczególnie w gimnazjum. Teraz mam takie" róbcie co chcecie nie moja sprawa, ja robię swoje". Mam swoje aktywności, tematykę jaką lubię i jest super. Nie czuję się bardziej wyjątkowy dzięki temu, jak czegoś nie znam to się zapytam o co z tym chodzi. Zazwyczaj jest tak, że jak czegoś nie znam to jest nie dla mnie i tyle, ale no sam jestem głupi to nie będę się wywyższał nad innymi.

Według mnie to jest piękno internetu, że każdy może zamknąć się w swojej bańce i nikomu nic do tego. Jak media były ograniczone, ogólnie była bieda to nie tak łatwo znajdowało się coś dla siebie. A teraz? Chcesz oglądać sport w Indiach? Proszę bardzo myk i meczyk. Lubisz programować? Miliony kursów dostępne na yt. Muzyka, filmy, książki z całego świata łatwo dostępne wystarczy kliknąć. O historii można czytać ile wlezie, czy pogłębiać jakie kol wiek inne dziedziny bez wychodzenia z domu to jest zajebiste.

#przemyslenia
przegro_pisarz - Nie rozumiem tych postów w stylu:"Nie oglądam X ależ jestem stary i ...

źródło: enh

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
Nie rozumiem tych postów w stylu:"Nie oglądam X ależ jestem stary i wyjątkowy" jeszcze w komentarzach jak to ta współczesna młodzież jest głupia a kiedyś to było

Według mnie to jest piękno internetu, że każdy może zamknąć się w swojej bańce i nikomu nic do tego


@przegro_pisarz: Rozdwojenie jaźni?
  • Odpowiedz