Wpis z mikrobloga

  • 1
@Elec: a jesli nie ma ona swojego konia i nie ma bogatego ojca? Ja wiem ze to drogi sport ale niekoniecznie, o ile sie nie posiada swojego konia i sie jezdzi na stadninowych, to wtedy jest to dosc tania rozrywka.
  • Odpowiedz
@cocklush69: No wytwarza się więź między nią, a koniem zwykle (nawet jak ze stadniny to raczej nie jeździ różnymi tylko ma "swojego"), dużo czasu na to poświęca i to jest część jej życia. Dodaj do tego pracę i ciężko raczej pogodzić to z rodziną. Poza tym właśnie ta buta, laski jeżdżące konną mają coś takiego, że wydaje mi się, że są bardziej prestiżowe. Przynajmniej takie wrażenie odniosłem z rozmów z
  • Odpowiedz
@cocklush69:
Jeżeli jest z bardzo bogatego domu i jeździ konno z nudów lub bo rodzice kazali to nie.
ALE jeżeli jest koniarą to REDFLAG jak ch00j konia. Nie ma co opisywać bo ten tekst miałby z 5k znaków.
  • Odpowiedz
  • 0
@Little_Makak: no ale to chyba nikt nie ma pretensji do kobiet ze sie nasmiewaja z inceli na swoich zamknietych grupach na FB, nie?

REDFLAG jak ch00j konia


Moze jednak bys rozwinal mysl? Jestem ciekaw, nie przychodzi mi do glowy czemu to moglby byc redflag, a moze mi otworzysz oczy
  • Odpowiedz