Wpis z mikrobloga

  • 0
@Little_Makak: trudno powiedziec, screeny tagowe mogly byc sfabrykowane, nie mam facebooka ani instagrama wiec nie wiem. Wiem natomiast, ze incele mysla ze koniary ruchaja sie z konmi, nie jest to smieszne nic a nic ze sa ludzie, ktorzy tak mysla
  • Odpowiedz
  • 0
@Little_Makak: a mniejszosc to jedna dziewczynka miala 10 lat jak pisala ten komentarz, a druga to chyba troll, takze moze odpuscmy sobie rozwazania nt. jakiejkolwiek wiarygodnosci tego co wkleiles. Nie sadzisz chyba ze taki collage youtubowych komentarzy stanowi wiarygodne zrodlo informacji, prawda?
  • Odpowiedz
  • 0
@Little_Makak: mordeczko, to jak chcesz to sie #!$%@? jeszcze troche w tych swoich dziwnych insynuacjach kto usunal konto, kto zmienil nazwe a kto ruchal konie, a ja sobie jednak odpuszcze babranie sie w tym waszym chorym psychicznie syfie
  • Odpowiedz
  • 0
@Little_Makak: jakbyśmy mieli sobie poudowadniac nawzajem co jest prawdziwe a co nie, miałbyś poważne problemy z udowodnieniem istnienia tych komentarzy, a co dopiero ich prawdziwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cocklush69: No właśnie jestem w szoku, jak ty potrafisz bezbłędnie to ocenić. Sprawdziłeś każdy komentarz czy to konto istnieje na YT lub w G-mailu? xd i zarazem, nie

przyszło ci do głowy że ktoś mógł usunąć konto lub zmienić nazwę?


wiesz o tym prawda?
  • Odpowiedz