Wpis z mikrobloga

Chciałbym wziąć udział w rekrutacji na stanowisko https://www.pracuj.pl/praca/asystent-ds-logistyki-warszawa,oferta,1003385573?sendid=295ebf4b-fc22-4ae1-b3f5-5867c16132e8&send_date=2024-06-12&utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&utm_campaign=Prog_tags_HDP_top_sbimgkata_a_badgefm_m1

Jest dosyć dużo ogłoszeń tego typu, nie wymagają doświadczenia. W podobnych ogłoszeniach twierdzą, że wszystkiego nauczą.

Jaki certyfikat "potwierdzający", że potrafię pracować w Excelu był by przydatny ma takie stanowisko? Czy certyfilat niepotrzebny i na jakimś etapie rekrutacji firma zweryfikuje moje umiejętności? #excel #pracabaza #pytaniedoeksperta #praca
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Olej certyfikaty, jest takie ssanie teraz w branży że przychodzenie do pracy na czas jest bardzo dużym atutem.


@mateusz_dzordan5656: ale ja jestem przegryw, co ma zero doświadczenia w takiej pracy. Całe życie tylko fizycznie.
  • Odpowiedz
@lzpm: Nauczą Cię, to nie jest rocket science.

Jak znasz angielski i jesteś kumaty to w 2-3 lata awansujesz na przyzwoitego spedytora / dyspozytora, a potem pójdziesz do dużej niemieckiej spedycji na home office z pensją 3-4k EUR i bajlando.
  • Odpowiedz
Jaki certyfikat "potwierdzający", że potrafię pracować w Excelu był by przydatny ma takie stanowisko?


@lzpm: żaden, i tak dostaniesz zadanie rekrutacyjne
  • Odpowiedz
@lzpm wpisujesz w CV, że umiesz, masz 15h do końca aplikacji, więc i tak z certyfikatem się nie wyrobisz. W czasie rekrutacji sprawdzą albo i nie (mnie przykładowo w czasie rekrutacji pytali po prostu czy znam dane funkcje). Pewnie i tak nie masz za dużo rzeczy w CV więc możesz dać więcej szczegółów w umiejętnościach związanych z Excel (funkcje wyszukiwania, tabele przestawne, makra itd.)
  • Odpowiedz