Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegrywpo30tce #przegryw #blackpill

Kobieto! Jak skończysz 30 lat to powinnaś kłaść się już do grobu bo cię już nie zechce! To czas na bycie żoną spoconego i zaniedbanego p0lusa i rodzenie mu dzieci. Powinnaś codziennie gotować mu obiadki i opiekować się potomstwem! A nie w głowie ci wojaże na seksownych snejkach! Jesteś już starą, brzydką i pomarszczoną babą - jedyne co możesz to usługiwać mężowi i dbać o jego przyjemność! Tymczasem kobieta po 50:
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegrywpo30tce #przegryw #blackpill

Kobieto!...

źródło: 54121512

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_3nKi_: Już dodawałam foty Evy Minge z plaży :))) Czy chociażby metamorfoza Anny Kalaty. Znalazłabym mnóstwo takich przykładów :)))

@DunkLord Ale przecież wy to lubicie. Codziennie walicie konia do takich "plastików" ale oficjalna retoryka to oczywiście: "my kochamy naturalne kobiety!" xD Obrzydliwa jest wasza hipokryzja :)))
  • Odpowiedz
@Hariel: No tak, bo jej życiowym pragnieniem jest bycie żoną wykopka xD Na pewno bardzo się przejmuje faktem, że nie spłodzicie jej dzieciaka i ciągle sobie pluje w brodę, że takie geny się zmarnowały :)))

@0rdynus Myślę, że nie :)))

@rtpnX Oczywiście bo jak się ma domowe obowiązki czy pracuje fizycznie to znaczy, że trzeba być zaniedbaną fleją xD

@PEKLONIKON XD
  • Odpowiedz
@Hariel: Nie wiem, jeszcze nie zgubiłam miesiączki :))) Mam ją od dobrych 15 lat a mimo to jakoś nie zapragnęłam dziecka, więc dla mnie to żadna strata. Raczej fajna okazja do częstszego skakania na snejkach bez morza czerwonego w kroku. Sam komfort :)))
  • Odpowiedz
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka dziecko poczęte invitro gdzie użyte jest matki jajeczko i nasienie ojca, dalej jest ich dzieckiem bo jego dna jest kombinacja ich dna. Empatia nie ma znaczenia przy prawdzie czy faktach. Nie będę kłamał dlatego by nie urazić czyiś uczuć.
  • Odpowiedz
@Hariel: No ale ludzie, którzy adoptowali dziecko nie mogą się nazywać rodzicami, bo przecież nie ich jajeczka i sperma zostały użyte podczas poczęcia xD Za to pijus, który spłodził dzieciaka ale się nim nie interesuje i go nie wychowuje może za to być dumnym tatusiem według twojej logiki :))) Jesteś tak żenujący, że to aż nieprawdopodobne....
  • Odpowiedz