Wpis z mikrobloga

W ostatniej domowej orkiestrze Owsienko wspominał o blokowaniu pola taśmami i wydzielaniu tak dużego miejsca dla znanych. Mają ponoć pałować takich.
Drugi temat to line-up: że w zasadzie teraz czekamy tylko na eliminacje i żeby nie sugerować się jakimiś domyśłami. Pewnie chodzi o braci...
To będą ci bracia czy nie będą?
#polandrock #woodstock
  • 9
  • Odpowiedz
Raczej nie będzie braci. Przynajmniej na to wychodzi - bo teraz jest jeszcze wolny slot - za sick - więc jak by miało być coś wciskane i byli by golcowie w "pogotowiu" to raczej na jakaś dziką 15 by się pojawili niż na późniejsze godziny - chyba że coś na małej scenie - ale tam też zostały raczej godziny wcześniejsze niż późniejsze - a do tego w weekend finał eliminacji.
  • Odpowiedz
@barto142 z tymi taśmami i rezerwacjami to największy rak. Ja np mam namiot 8 osobowy i uwierz mi że szukanie miejsca gdzie wszędzie zajęte to było męczarnia i #!$%@?. Człowieka sie autentycznie zmęczył chodzeniem i gadaniem z ludźmi a oni że tu zajęte i #!$%@?. Przecież się nie będę z nimi bić. Ale w tym roku zarezerwowałem miejsce na Polance u głowy. Mamy zarezerwowane 3 x 5 na 5 metrów .
  • Odpowiedz
  • 0
@Deathspeace: oczywiście, rozumiem. Ja na szczęście nie miałem problemu z tym ale fakt że zabieranie sobie całego terenu to straszny rak. Wiadomo że każdy gdzieś tam może sobie zarezerwować miejsce obok dla paru znajomych ale nie cały sektor.

@andrzej-sykstus-iwanski
No na to nie wygląda niby, z drugiej strony Juras mówił w poniedziałek coś o niespodziance ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Deathspeace jakby Ci się jednak chciało wrzucić to chętnie zerkne bo tegorocznej jeszcze nie widziałem- muszę się zacząć zastanawiać gdzie największą szansa na jakieś drzewa i cień (lub możliwość rozbicia przeciwdeszczowej plandeki jak w zeszlym roku). Liczyłem na ten kawałek lasu co mieliśmy w zeszłym roku, ale ponoć lipa
  • Odpowiedz