Wpis z mikrobloga

Na czym polega taki scam, że najpierw dają Ci jakiś prezent, a potem proszą o pomoc w opłaceniu podróży, bo biedactwa utknęli. Jakoś tak zrozumiałem, że #!$%@? ciapak do mnie gadał. Wrzuciłem mu tego perfuma do torby i się ewakuowałem. Dlaczego zawsze do mnie się #!$%@?ą? Mam jakąś frajerską mordę? W ogóle, że się dałem zaczepić. Gościu sobowtór Rezigiusza. A w pobliżu działało ich więcej. No więc na czym to polega?

#blackpill #scam #perfumy #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
Na czym polega taki scam, że najpierw dają Ci jakiś prezent, a potem proszą o pomoc w opłaceniu podróży, bo biedactwa utknęli.


@Maximus_Wykopus_Dickus: jak to działa? A no w prosty sposób, że jak dostaniesz prezent, to masz większe opory przed odmówieniem pomocy
  • Odpowiedz
Dlaczego zawsze do mnie się #!$%@?ą? Mam jakąś frajerską mordę?


@Maximus_Wykopus_Dickus: Ogólnie to tak. Pewnie wyglądasz niezbyt groźnie i trochę na takiego nieasertywnego leszcza. Tak samo żule i żebracy oceniają wygląd i kalkulują ryzyko, oraz potencjalny zysk.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Przecież z całego tłumu to ze mną mają najmniejsze szanse w bójce. Jak chwilę chodziłem na karate to sobie porównałem jak mam nieporównywalnie silniejszy cios od dowolnego typa z brązowym pasem. Jak trzymali worek to nie mogli ustać w miejscu. Ten sam efekt oni uzyskiwali tylko kopem specjalnie odpychającym. Serious punch i gościu kwiczy i rzyga krwią. Tak by się skończyło to ich kalkulowanie ryzyka. Tylko że jestem samolubny
  • Odpowiedz