Wpis z mikrobloga

''bardzo się cieszę, że w ogóle odważyłam się na taki krok żeby pokazać się tak wielu ludziom bez makijażu'' X k#w^@ D Te polskie influencerki (celowo używam słowa Polskie) to naprawdę są jakieś odklejone. Dla Wersow odwagą jest pójście bez makijażu na event który polega na tym, że będą tam jej robić makijaż ( ͡° ͜ʖ ͡°) #friz #youtube
Cztero0404 - ''bardzo się cieszę, że w ogóle odważyłam się na taki krok żeby pokazać ...
  • 6
  • Odpowiedz
@Cztero0404: mnie to bardziej śmieszy jak mówi o naturalności, ale co to za naturalność jak ma Photoshopa zrobionego u chirurgów/kosmetologów 😅 taka naturalna to każda z nas może być tylko troooche kasy trzeba wydać 😆. Swoją drogą co ona ma za menadżera? Bo wyciska z niej jak z cytryny, a przecież chciała bardzo w macierzyństwo, więc myślałam, że przystopuje
  • Odpowiedz
  • 0
Swoją drogą co ona ma za menadżera? Bo wyciska z niej jak z cytryny, a przecież chciała bardzo w macierzyństwo, więc myślałam, że przystopuje


@OgladamKevinSamWDomu: Nie wiem, ale odnośnie jej menadżerów również tego nie rozumiem a poznałem naprawdę kilka osób w życiu większych od Wersow chociaż może wydać się to odklejony pogląd. Wyciskanie jak z cytryny jest normalne, ale nie rozumiem totalnie sposobu tego wyciskania zwłaszcza biorąc pod uwagę to,
  • Odpowiedz
@kris-90: ja jej nie trawie, dla mnie jest za bardzo cukierkowa, perfekcyjna, myślę, że to miesza w głowie młodszej widowni. Dopiero jakis dokument pokazał mały fragment tego jak życie na prawdę wygląda. Ale fakt, pracowitości nie można jej odmówić.
  • Odpowiedz
  • 1
dokladnie. Doceniam Weronikę za jej pracowitosc, zaradnosc itd. ale te gadki o naturalnosci sa absurdalne, bo ona jest mocno "zrobiona


@kris-90: Mnie bardziej szokuje jej podejście i ogólnie dziewczyn na przykład robienia sobie ust i tatuaży, ona a właściwie to one kilka razy wspomniały dosłownie, że robią sobie wszystko to bo tak w sumie to jest modne.
  • Odpowiedz