Wpis z mikrobloga

mozg #!$%@? dzis.

Jakas stara otyla baba na rowerze elektrycznym robila sobie tredning dzis.
Oczywiscie po skonczeniu "treningu" wcisnela na smartwatchu "skoncz" i jej sie pojawilo ile kcal spalila. Szkoda ze zapomniala dodac ze elektryk robi za nia 80% roboty.

#rower #rowerowykrakow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jedzbudynie jeździłeś kiedyś elektrykiem? Widać. Możesz jechać bez żadnego wspomagania, możesz sobie ustawić wspomaganie. Dodatkowo zegarek zlicza ilość kalorii na podstawie odczytów tętna itd., nie ma przypisanego że "jadąc rowerem tyle spalisz tyle".
I chyba to dobrze, że "stara otyła baba" w jakikolwiek sposób się rusza, nie? Może na zwykłym rowerze nie dałaby rady, nie?
Idź się schowaj do szafy czlowieku
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: trening zrobiony, pora na csa
a raz jechałem sobie spokojnie do pracy ~20km/h i wyprzedziła mnie gruba baba, chyba+100kg +60lat na starym składaku, przyspieszyłem do 25 a ona dalej ciśnie i jej nie dogoniłem, i to po nierównym chodniku, w takim byłem szoku że do dziś pamiętam
  • Odpowiedz
@jedzbudynie wciąż - dla grubszej starszej kobiety może to być jedyny sposób na jakiś sensowny, nieobciążający za bardzo organizmu ruch. I wciąż - jest to ruch. Może to nie jest nie wiadomo co przy maksymalnym wspomaganiu, ale wystarczy wejść na zielony tryb (czy jakie tam są w poszczególnych rowerach) albo całkowicie je wyłączyć i jest to idealny trening dla takiej kobiety.
  • Odpowiedz
  • 0
@krystekw2: ty chyba nie rozumiesz mojego wpisu.

Kobieta poszla spalic kcal -> zrobiła to na elektrycznym rowerze a.k.a skuterze -> smartwatch jej pokazał że spaliła x kcal, gdy tak naprawde spaliła 20% z tego x. -> baba żre x kcal żeby mieć nagrode -> baba tyje
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: jeżeli ma pulsometr w zegarku to zegarek widzi, że zrobiła 20% roboty.

HAAAAALO, MYLYCJA! PROSZĘ PRZYJECHAĆ NA STRAVĘ BO STARE GRUBE BABY OSZUKUJO JEDZBYDYNIE!
  • Odpowiedz
@krystekw2: o jesteś moim ziomkiem? XD bo też mam takiego, co kupił elektryka i mi mówi jak on to spala kalorie tak jak normalny xD

Powinni elektryki do TDF dopuścić, bo dlaczego nie? xD
  • Odpowiedz