Wpis z mikrobloga

Cześć :) Tak się złożyło, że jakiś czas temu rozstałam się z chłopakiem i w moich rzeczach, które mi dzisiaj zwrócił znalazłam perfumy, które dla niego kupiłam.... Milutko, ale jego strata. Nie chcę sobie przypominać tego zapachu, więc na sprzedaż leci nieodstępny już Novellista Oud Venture w oryginalnym opakowaniu, zużycie jak na zdjęciu. Szczerze mówiąc czekam na propozycję ceny, bo nie wiem ile za niego wołać.

Zostało jeszcze troszkę zapachu w dekantach Histoires de Parfums Fidelis oraz Nishane Suede Et safran - stan zaznaczyłam markerem (szafran to ta linia niżej, czarny atomizer), obydwa lecą za 10 zł.

Oprócz tego jeśli ktoś byłby zainteresowany, to do zamówienia powyższych oddam za darmo resztówki dekanatów Good Girl Supreme (dolna linia etykiety), Burberry Blush (trochę na dnie jest) i HDP Veni (tutaj już raczej nic się nie psiknie, ale zapach jest intensywny, gdyby ktoś chciał sprawdzić przed kupnem choćby dekantu, to jest okazja - zanim wyrzucę wolę zapytać).

Odbiór Bytom/Kato lub paczkomat

#perfumy #stragan
naiwniak - Cześć :) Tak się złożyło, że jakiś czas temu rozstałam się z chłopakiem i ...

źródło: 17199934337117809584861935982593

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@naiwniak: Niezły rarytasik, nabyłem dekancik tego Novellista jak kiedyś szukałem dobrego klona Oud Woods TF. Jak tu nie sprzedasz to spróbuj na grupie Perfumowr Świry, nazwa grupy idealnie pasuje do tego towarzystwa. Na słowo UNIKAT w ofercie flakonu włącza im się syndrom "muszę mieć ten flakon".

PS na olx jest jeden flakon z trochę większym ubytkiem za 220.
  • Odpowiedz
  • 0
@czasowstrzymywacz: dzięki za odpowiedź :)
To były jedne z ulubionych perfum exa i sama je dla niego już z drugiej ręki kupowałam, niestety nie pamiętam za ile. Sam zapach jest bardzo fajny, ale wiadomo jak to z zapachami bywa, za dużo wspomnień przywołują.

Na tą grupę się swojego czasu chciałam dostać, ale bez wyjaśnienia odrzucili moją kandydaturę, chyba nie spodobała im się moja odpowiedź o ulubiony zapach (nie był wystarczająco
  • Odpowiedz