Wpis z mikrobloga

Łaziłem wczoraj po biedronce i zrywałem lub wyjmowałem wszystkie złe cenówki jakie trafiłem robiąc zakupy. Staram się tam nie robić zakupów, a jak robię to przy okazji też porządki. Praktycznie żadna pozycja z mojej listy zakupów nie była dobrze opisana. Przy okazji jak widziałem np jakiś karton z Chipsami, na tym kartonie naklejona cena 3.49, idę sprawdzić a tam 6.99. Oderwałem kawałek kartonu z cenówką i na pewno kogoś uratowałem. Tak samo promocja -50% na pieluchy. Oczywiście nie były te czerwone naklejki tam gdzie powinny, tylko regał obok na Dada Extra Soft, a promocja na Dada Extra Care. No to myk wszystkie powyjmowałem. Prawie nic się nie różnią te produkty, a oni to wykorzystują. Przykładów jest masa. Masło Extra, Ogórki, Pasty do zębów, robienie tam zakupów to w większości czasu analiza cen i dochodzenie prawdziwej. Szczególnie cierpią starsi ludzie.

HA TFU NA BIEDRONKĘ.

#biedronka #zakupy #oszukujo #czujedobrzeczlowiek
BornToDie69 - Łaziłem wczoraj po biedronce i zrywałem lub wyjmowałem wszystkie złe ce...

źródło: images

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Łaziłem wczoraj po biedronce i zrywałem lub wyjmowałem wszystkie złe cenówki jakie trafiłem robiąc zakupy.


@BornToDie69: Bardzo mądre. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że bardzo często to nie cenówki są wcale złe a po prostu ogrom ludzi nie umie czytać ze zrozumieniem. Już nawet nie pisząc o tym, że jacyś pracownicy musieli poświęcić najpierw swój czas żeby takowe były tam gdzie były i teraz będą to musieli robić drugi
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404 No skoro wykonali swoją pracę źle, to niech robią to jeszcze raz. Nie mam pewności, nie ingeruje. Ale to co wymieniłem to jest chamskie, celowe oszukiwanie, albo wina pracownika gdyż miał wyrąbane uzupełniając towar/cenowkę.

To że ludzie nie potrafią czytać to inna sprawa, to nie wina biedronki
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Notorycznie cenówki z promocjami nie są zdejmowane tylko tak wiszą tydzień dwa aż się towar w pudełku skończy. To że są na nich daty czcionką 8 wcale sytuacji nie ratuje.

W chlewionce potrafi wisieć po 5 różnych cenówek do tego samego towaru i weź sprawdzaj wszystko która jest poprawna w danej chwili.
  • Odpowiedz