Wpis z mikrobloga

@Zakimar: A miał być taki światowy, oczytany, ustawiony konkurs TVP wygrał, do rady miasta próbował ( ͡° ͜ʖ ͡°) A #!$%@? rzuca na socjalkach.
Mam z niego bekę straszną. Władowali w tych debili srogie pieniądze, wiemy że szły wały na niego z dofinansowań, a i tak prawie nikt na niego nie zagłosował w warszafce. Moja znajoma (parę lat starsza niż on) uznała chwilę przed wyborami że
  • Odpowiedz
@Flypho: Ten, jak co to przepraszam, że nie wyczułem ironii, ale generalnie chodzi o to, że jest to wspólna data dla wprowadzenia stanu wojennego jak i "Prezydent Andrzej Duda powołał w środę 13 grudnia 2023 r. nowy rząd sformowany przez Koalicję Obywatelską, Polskę 2050, Polskie Stronnictwo Ludowe i Nową Lewicę.".

Koalicja po prostu przed powołaniem nowego rządu używała sformułowania "koalicja 15 października" a pisiory oczywiście wszystko przekręcają i ciągle mówią
  • Odpowiedz
@mazut_kluczowy 13 grudnia sugeruje, że dopiero wtedy się dogadali, a dwutygodniowy rząd miał sens i Duda nie podjął złej decyzji.
To takie copium, że niby istniała realna szansa żeby Morawiecki dogadał się z PSL.
  • Odpowiedz