Wpis z mikrobloga

Trafiłem chyba na gościa, który żyje w trójkącie bermudzkim, bo występuje w telewizji na kilku różnych kanałach a i tak go nikt nie zna.
Ja #!$%@?ę, koleś robi filmy od 2 lat dla kilkudziesięciu viewsów i ma tych filmów z ponad sto, używa oświetlenia, kilku kamer itp. xD

https://www.youtube.com/@YourProduceMan/videos
To jest prawdziwa definicja #przegryw
#youtube
KIaudiuszeq - Trafiłem chyba na gościa, który żyje w trójkącie bermudzkim, bo występu...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KIaudiuszeq to wygląda jakby chciał robić te shortsy, ale kadr nie taki i każdy film przekracza ledwo minute, właściwie nie wiadomo o co chodzi, czy ten gość zwykle występuje w jakiejś lokalnej telewizji a to urywki, bo nie chce mi się wierzyć, że tyle zachodu przez 3 lata dla takich wyświetleń
Edit: sprawdziłem, występuje w jakiś tv Sacramento coś tam, pewnie po prostu jakiś krótkich formułach występuje i opowiada krótko o
  • Odpowiedz
@KIaudiuszeq ludzie ogladaja go mimowolnie w tv na żywo, a na yt nikogo nie obchodzi, algorytm go nie rozpatruje, w tych czasach najłatwiej iść w te rolki, shortsy, nie potrzeba wielkiego zaangażowania odbiorcy
  • Odpowiedz
  • 1
@lepaq: Ale aż dziwne, bo nawet niszowe kanały na polskim jutub po takim czasie miałyby z 5-10k subów i kilkaset albo tysięcy wyświetleń, a tutaj typ z telewizora nie ma nic od kilku lat xDD
  • Odpowiedz
@KIaudiuszeq to niepojęte, jakby ktoś specjalnie dał najgorsze opisy, tytuły i tagi, żadnej optymalizacji, żadnego testowania miniatur, żadnych shortsów, krótkie filmy o konkretnych owocach i warzywach, nic specjalnego, ja nie rozumiem jaki jest cel tego kanału xD
  • Odpowiedz