Wpis z mikrobloga

Kiedy zastanawiasz się nad kupnem spectral tigera za 5.8k złotych:

Jak wtedy był MOP i można było zarobić na tego mounta farmiąc raw golda na cata raidach, a teraz wielki prestiż...
Zulian Tiger też spoko, ale teraz patrzyłem to ludzie z gold capem stoją i czekają minute przed nowymi aukcjami na blu, turalyonie, silvermoonie i draenorze, na ruskich nie wiem dopiero dziś uda mi się zobaczyć.

Na upgrade pcta nie zbieram, szczerze to pier.ole to, mogą mi wiatraki szumić ponad 35 decybeli i mogę mieć te je.ane fps dropy, nie wyobrażam sobie wymieniać tak dobry sprzęt jak Ryzen 7 5800x3d, RTX 4070 Ti Super, ani kupować obudowy za 1000zł która i tak pewnie nie wyciszyła by mi kompa.

Na brakujące recki i tmogi z ah cross realmowo? Kur.a, jak patrzę na tej stronie undermine,exchange ktoś wystawia recke tanio czy tmoga to zanim się zaloguję na realm gdzie to ktoś wystawił to już to kupił jakiś typ, który zarabia na kupowaniu taniej i sprzedawaniu drożej, do dzisiaj nie wiem jak oni są w stanie tak szybko wyłapać tanie rzeczy.

Nie ma co robić z pieniędzmi.

Ewentualnie 2kk za pająka z dalaran, 1kk za peta z dalaran, parę milionów na zielonego raptora z zul gurub i gmoda i to wszystko, czyli 1 gold cap.
#worldofwarcraft #wow
Cechini_Mistrz - Kiedy zastanawiasz się nad kupnem spectral tigera za 5.8k złotych:

...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-02 235527

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Cechini_Mistrz: Nigdy nie zrozumiem fenomenu tych mountów. Rozumiem sam szpan tego, że masz coś, co było limitowaną edycją, ale uważam, że lekko 3/4 tych mountów jest po prostu paskudna. Kiedyś pasowało, bo reszta gry też była bardziej kanciasta, ale teraz to już równie dobrze by mogli modele z warcrafta 3 importować.
  • Odpowiedz
@tiritto: 3/4 mountów paskudna, ale nie spectral ani zulian tiger
t3 sety na przykład nie uważam za prestiżowe ze względu, że wyglądają jak gówno i są lepsze modele armora z ładniejszymi pikselami i ja mam takie customowe tmogi, ale jednak żeby było to prestiżowe trzeba dać tcg tabard
  • Odpowiedz