Wpis z mikrobloga

Ale Panowie, mówmy językiem faktów, językiem realiów. Dzisiejszy mecz Tyrkaj z reprezentacją prowadzoną przez Ralfa Rajnika pokazuje jedno: Tyrkaj to drużyna mocniejsza, drużyna solidniejsza, drużyna pewniejsza. Ysterrajś (uśmiecha się do Tomka Hajty) to nie ten zespół, który dominował w meczu z reprezentacją Michała Probierza. Widać po nich zmęczenie, znużenie. Wyeksplatowani po meczu z Holandią Ronalda Kumana nie są w stanie narzucić swojej gry Turkom. Stawiam 2:1 Tyrkaj. Halo halo Warszawa

#mecz
labedziejowski - Ale Panowie, mówmy językiem faktów, językiem realiów. Dzisiejszy mec...

źródło: mateusz-borek

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@neverwalkalone Po pierwsze kolego to nie jesteśmy na ty, bo ja nie jestem jakąś nalepką na ubikację, po drugie jakbyś stał ze mną twarzą w twarz a nie siedział sobie z kolegami na kanapie, to byś się na mnie nie odezwał takim tekstem.
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Borka słynny posłuch na mieście polegał na tym, że Najmana zmusił do tego, żeby w najsłynniejszym HP ever nie uderzył Stanowskiego. Najman wyczuł szansę KO na Stanowskim, więc musiał grubasa darmową kolką z pizzą przekupić, ale warto było;) Poza tym mało kto jest w stanie powiedzieć komuś prawdę w oczy, net świetne miejsce dla obgadywaczy za plecami, takie 100 % anonimowości
  • Odpowiedz