Wpis z mikrobloga

Planuje iść do fryzjera, ale nie mogę się zdecydować co zrobić z włosami. Aktualnie mam długie włosy, więc możliwości jest wiele, a pewien pomysł mam ale nie jestem do niego przekonany. Jak pójdę do jakiegoś lepszego fryzjera i powiem mu na krześle, że w sumie nie wiem co robimy, to nie #!$%@? się? XD
Serio pytam. Kilka razy już miałem ten sam problem u osiedlowych, tanich fryzjerów i Julka czy inna Karyna była skonsternowana albo #!$%@?.
#fryzjer #fryzjerstwo #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
@snippy_: Chyba najlepszą opcją będzie wybrać jakiś dobrze oceniane (i drogie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) miejsce i tam zadzwonić i zapytać, czy mają kogoś kto może poradzić/dać jakieś propozycje jak się już tam umówisz. Oczywiście jest duża szansa, że pani przez telefon powie "tak tak, nie ma problemu", a na miejscu się okaże, że fryzjer skrzywi mordę jak go zapytasz, no ale cóż ( ͡°
  • Odpowiedz
@snippy_: bo sie nie chodzi do osiedlowych Karyn tylko do stylisty. Najlepiej facet. Doradzi, ale powinienieś mieć jakas wizje ogolnie. Przekop internet, pinteresta i cos Ci sie spodoba. Specjalista Ci powie ewentualnie, ze do tego ryja pasowac nie bedzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@snippy_ pójście ze zdjęciem jako inspiracja jest ok, ale dużo fajniej się sprawdza powiedzenie czego nie lubisz w swoich włosach a co lubisz. Też czy masz czas na stylizowanie, używasz produktów czy nie. Co z reguły było ok, jeśli coś ci nie siadlo to co takiego. Wtedy taki fryzjer będzie miał ogólny koncept co byś chciał, doradzi też od siebie i się wspólnie znajdzie jakieś satysfakcjonujące rozwiązanie :)
  • Odpowiedz