Wpis z mikrobloga

Witam, mam pewne pytanie. Zacząłem biegać z zegarkiem Galaxy watch, wykrywa on jednak asymetrię. Ale nie do końca umiem rozczytać ten diagram. Nie wiem czy muszę wzmocnić lewą czy prawą nogę. Czasem podczas biegania czuję delikatny ból w lewym kolanie. Nie taki który uniemożliwia bieganie się jednak wolę uniknąć kontuzji w przyszłości przy większych dystansach. Z góry dzięki :)
#bieganie #galaxywatch
Qiudo - Witam, mam pewne pytanie. Zacząłem biegać z zegarkiem Galaxy watch, wykrywa o...

źródło: 1000009866

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Nie wiem czy muszę wzmocnić lewą czy prawą nogę


@Qiudo: przede wszystkim musisz zdiagnozować problem, taka asymetria nie musi wynikać z dysproporcji siły nóg, może być tysiąc innych przyczyn. Ogólnie jak chcesz poważnie podejść do tematu to pewnie warto iść do fizjo
  • Odpowiedz
  • 0
@ZdeformowanyKreciRyj: ogólnie ten problem nie występuje zawsze, jak biegam szybciej bardziej na tylną część śródstopia to asymetrii jako tako nie mam aż tak dużej. Występuje ona głównie przy niższym tempie jak sobie wzmacniam kondycję
Qiudo - @ZdeformowanyKreciRyj: ogólnie ten problem nie występuje zawsze, jak biegam s...

źródło: 1000009868

Pobierz
  • Odpowiedz