Wpis z mikrobloga

@bellacavem: Zmieniasz sam fronty nie gorzej jak Barnej. Ale my już wiemy dlaczego - Ty grawitujesz do Grajewiaka, Ty miedzy Starosielacami a Antoniukiem mieszkasz, wywchąli Cię, jak z pośredniaka wracałeś. Niby coś napiszesz nie po linii antylateksów, ale jak przychodzi co do czego, to liżesz im śmietanę, kąsasz Czikę po nogawkach.
  • Odpowiedz
Zmieniasz sam fronty nie gorzej jak Barnej. Ale my już wiemy dlaczego


@CzikaKiri: W twojej przećpanej głowie nie mieści się to, że ktoś może nie lubić sernika z rodzynkami, ale też i bez rodzynek
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Mikołaj Lafjuti to strasznie przymulony gość. Jak czytam jego wysrywy to czasem nachodzi mnie konstatacja, że Ziemia jest płaska i chodzi po niej Żuber..

A po tej ziemi dodatkowo chodzą takie Lafjuty.

... przepraszam, że tam powiedziałem
  • Odpowiedz
@pyczasty: Niepewny element, chorągiewka straszna. Na integlienta tu nieraz pozuje, wkleja geopolityczne "ciekawostki", mgr. Bartosiaka namiętnie ogląda. Czika wdał się dawnoooo temu z nim w dyskusję, jego kontrargumentem było zgłoszenie mi wpisu xD (poszukał zaczepki za niepochlebne zdanie Cziki o Ukraińcach). Czika sika ze śmiechu, czytając jego grafomańskie wpisy. Jedyna jego zaleta - nie klnie, a to jak na ten tag duże osiągniecie... no i ten Lafitafi @NicolasLatifi na
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Pamiętam jak chciał przyaktorzyć że niby mnie nakrył gdzieś na streamie... chyba u Napierały... bo on on taki zajebisty :)

No pewnie, że tak tyle że ten fragles nie ma nawet własnego zdania w żadnym temacie a siedzi tu z nami marnuj ąc mnóstwo jakże zacnego CO2 = tyle w temacie tego Lafjutuego
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Tak między nami to ile punktów IQ dałbyś temu Lafjutiemu?

Moim zdaniem jego margines to miedzy 50 - 80. Ale dobrze, ze stara się. Wdomu pewnie też się nie przelewa
  • Odpowiedz
@pyczasty: Chłopecek, Barnej gada, że ma sam nie więcej niż 87, więc ten Lafitafi też pewnie gdzieś tak. Tak natura chciała. Ja bym nic do chłopa nie miał, tyle że oni zawsze sapią, jakby ponadprzeciętni byli, a wychodzi im ta ich twórczość, jak wychodzi.

Mędrzec rzekł: "Każdy jest zadowolony ze swojego rozumu, nikt ze swego bogactwa". Takie życie. Świat pełen ludzi, a mimo wszystko ciężko się natknąc na inteligente formy
  • Odpowiedz