Wpis z mikrobloga

Posmialim się i ogólnie, ale biorąc pod uwagę to całe przecpane uniwersum jestem w stanie uwierzyć, że Karla mogłaby taki list wysmażyć, natomiast weźmy poprawkę, że Jaca z tym wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Swoją drogą to jest szczwany lis. Pomachał papierami z poświadczeniem notarialnym, dokładnie wiedząc, jakie to wywoła w opinii publicznej zdanie - no jak notariusz poświadczył to na pewno musiała to napisać cała ta Karla, ale przecież Karla nie pisała tego przy notariuszce.

Z tego wywiadu i artykułu można wywnioskować, że notariusz poświadczył jedynie to, iż okazano mu wiadomości z whatsappa i ten list. Nie poswiadczyl on za to tego że wiadomosci zostały wysłane przez całą tę Karle albo że list został przez nią własnoręcznie napisany i wręczony Muranskim. Równie dobrze Kondziu Niewolski, Jaca albo Lwica mogli to napisać xD. Istnieje również prawdopodobienstwo, że sama Karla to wysmarowała, ale nic takiego notariusz nie poswiadczyl. Oczywiście w wywiadzie ani artykule nie ma o tym ani słowa xD.


#famemma
Dawul - Posmialim się i ogólnie, ale biorąc pod uwagę to całe przecpane uniwersum jes...

źródło: 1000006040

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Dawul: to jest cisza przed burzą ( ͡º ͜ʖ͡º) ten stary cap jest zawsze 2 kroki przed resztą, jak z tym wyszedł, to znaczy, że coś się zaczęło dziać w tej sprawie, tylko co ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Fabriczo: oj on tam też nieźle poleciał xDDD. Wziął sobie jakas prywatną opinie grafologa i machał tym wszędzie xD. Podczas gdy każdy kto choć trochę ma wiedzy jak funkcjonuje postępowanie cywilne w Polsce to wie, że przy wątpliwościach związanych z testamentem sąd z urzędu przeprowadza dowod z opinii biegłego grafologa, a opinia prywatna jest tyle warta co nic ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@Seroxik obstawiam, że
  • Odpowiedz
Jaca albo Lwica mogli to napisać xD


@Dawul: ta wersje odrzucam bo Jaca musiałby być debilem, żeby składać dwa fałszywe podpisy i pchać się z tym do mediów. i niby jeszcze do sądu polazł o przejęcie instagrama. Przecież ona w takim wypadku z automatu powinna mu założyć sprawę, że to nie ona pisała. Natomiast podoba mi się pomysł z niewolskim.
  • Odpowiedz
  • 1
@WhiskeyIHaze: słuchaj po tym jak on mówił że udostępni wyniki, że młody nie był naćpany, a prokuratura mówiła, że żadnych wyników udostępnić nie może bo nie zgadza się rodzina zmarłego to jest w stanie we wszystko uwierzyć.

Plus jeżeli zgłosił do prokuratury to że Karla przejęła te konta to może z nią zrobić taki deal. Ty mnie nie pozwiesz o naruszenie dóbr, ja wycofam zgłoszenie do prokuratury i zostaw sobie
  • Odpowiedz
Ty mnie nie pozwiesz o naruszenie dóbr, ja wycofam zgłoszenie do prokuratury i zostaw sobie te konta i jest git.


@Dawul: i tu wchodzi teoria, którą tu przed chwilą przeczytałem. To oni jej zaproponowali, że urodzi dzieciaka dla nich xd
Ale to co piszesz ma sens, narobią wokół siebie zamieszania a na koniec wszystko jak zawsze zostanie zapomniane.
  • Odpowiedz
  • 2
@WhiskeyIHaze: w tym uniwersum wszystko jest możliwe, najbardziej by mnie zdziwiło szczerze mówiąc to że to co Jaca mówi to prawda bo to jakieś takie za proste xD
  • Odpowiedz