Wpis z mikrobloga

Czyli na tym polega ta zmiana definicji gwałtu, o której tyle od kilku dni piszecie? Że rząd właśnie zgwałcił kilka milionów Polaków, marzących o własnym kącie, aby zrobić dobrze mafii deweloperskiej i banksterom? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to, że się w październiku dałem wam namówić i poszedłem na tę Trzecią Drogę zamiast zostać w domu albo oddać głos buntu na Konfę, będę pokutował przez resztę życia. Przepraszam.

#nieruchomosci #polityka #bekazlewactwa
  • 4
  • Odpowiedz
w październiku dałem wam namówić i poszedłem na tę Trzecią Drogę


@Tywin_Lannister: Dobrze pamiętam Twoją aktywność przed wyborami i nie sądzę, by ktoś Cię musiał namawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zatem jeśli teraz jesteś niezadowolony ze swojego wyboru to pretensje możesz mieć tylko do siebie
  • Odpowiedz
Za to, że się w październiku dałem wam namówić i poszedłem na tę Trzecią Drogę zamiast zostać w domu albo oddać głos buntu na Konfę, będę pokutował przez resztę życia. Przepraszam.


@Tywin_Lannister: Raz, ze kto cię niby namawiał? A dwa, że jak bardzo trzeba mieć brak instynktu samozachowawczego by ulegać namówieniu na głosowanie na jakiegoś polityka na portalu ze śmiesznymi obrazkami? XD
  • Odpowiedz