Wpis z mikrobloga

Nadal nie rozumiem tego zachwytu nad Polską i tym, że Probierz będzie selekcjonerem na kolejne eliminacje.
Mecz Holandia dobry i ofensywny w naszym wykonaniu? Gdyby Holendrzy mieli lepiej ustawiony celownik to tam mogłoby być co najmniej 4:1 więc można tu mówić o wielkim szczęściu, że skończyło się raptem tylko 2:1.
Mecz z Austrią? Tutaj kompletnie zostaliśmy zgnojeni i nawet przez chwilę nie było szans na jakiś pozytywny rezultat.
Mecz z Francją grającą zmiennikami i na pół gwizdka? Świetnie, chociaż uniknęliśmy kompromitacji i zakończenia mistrzostw z zerowym dorobkiem. Faktycznie jest się z czego cieszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #reprezentacja
  • 5
  • Odpowiedz
Gdyby Holendrzy mieli lepiej ustawiony celownik to tam mogłoby być co najmniej 4:1 więc można tu mówić o wielkim szczęściu


@qscc: ja myślę, że można mówić o wielkim pechu, bo gdybyśmy my mieli lepiej ustawiony celownik, to byśmy wygrali 7:2!
  • Odpowiedz
@qscc: Miałem napisać, że jak my byśmy mieli ustawiony lepiej celownik to z Holandią byśmy wygrali więc takie gdybanie jest #!$%@? warte ale potem się ogarnąłem że to troll. Miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz