Wpis z mikrobloga

@kamil-tumuletz za duże masz chyba wyobrażenie o sobie, wklejając screeny z propagandowego ścierwa pokazujesz tylko swoje ograniczenie umysłowe i ślepe podążanie za głównym nurtem xD Powiedzenia dzielny rycerzu donalda
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz Czemu to ma mnie drażnić, jade sobie właśnie zatankować paliwo po 5.19, spytasz skąd mam na to kasę no proste zaoszczedziłem dzięki kwocie wolnej 60k i dobrowolnemu Zusowi ( ͡º ͜ʖ͡º) Skarbówka mnie już nie ściga bo przecież mamy kasowy VAT, dzięki zniesieniu podatku belki nie muszę już płacić za to że oszczędzam, a jakby mi się powineła noga i straciłbym samochód to zawsze mogę
  • Odpowiedz
@Szybkalada

@kamil-tumuletz Twój screen pokazuje że nie różnisz się niczym od ludzi którzy wcześniej ślepo łykali propagandę TVPiS xD Gratuluję dzielny rycerzu Donalda


Nie bądź debilem. Konfederacja znana jest w posiadaniu w swoich szeregach odklejencow, prorosyjskich śmieci, osób współpracujących z Rosją. Do tego zawsze umywa rączki, ściemnia i dziwisz się, że ktoś wierzy w takie coś? Oni sami do tego doprowadzają.
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz no cóż, lewactwo stworzyło wspólnego wroga dla mieszkańców Europy poprzez niekontrolowane wpuszczanie dzikich, to co się dziwisz, że prawica europejska zyskuje poparcie i się jednoczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcecie temu zapobiec? Zatrzymajcie migrację, spakujcie do dupy zielone łady i celebracje LPG, może jeszcze pociągnijcie się do odpowiedzialności za kowida, a poparcie dla prawaków stopnieje niczym zeszłoroczny śnieg. A jak nie, to takie alarmistyczne wpisy są
  • Odpowiedz
@Szybkalada: Co ten obrazek pokazuje? Takie obrazki mają sens tylko jak ktoś nie pełni funkcji publicznej w danym momencie. Liczy się też moment.
Więc co mi lecisz z propagandą wyjaśnij argumentami.
PO jest przeciwko współpracy z Putinem i za zwiększeniem sankcji.
Konfa jest przeciwko sankcjom na Rosję:
  • Odpowiedz
konfederacja to w końcu ruscy agenci czy niemieccy bo zaczynam się gubić.


@mateusz_dzordan5656: No już przecież jeden z nich to wyjaśnił: kondominium Niemiecko Rosyjskim z powiernictwem Sami wiecie kogo.

Kto innych przezywa ten się sam tak nazywa - złota zasada z podstawówki tutaj działa.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice przeczytałeś te artykuły czy tylko złapałeś się na click bait xD no tytuły brzmią gorąco, aczkolwiek jeśli uważasz ze nazywanie putina i jego popleczników mafią, bandytami. I nie kierowanie się "porywem serca" w kwestii sankcji tylko pragmatyzmem i poczekaniem na cała UE to jest objaw prorosyjskości to radzę udać się do lekarza. Wstawiasz takie coś myśląc że ludzie przeczytają tylko tytuł i poczują się głupio xD Gdzie w tych artykułach
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz ja ci powiem prawdę. Takich lewaków jak ty boli to, że ktoś nie zgadza się na wasze #!$%@? pomysły, wliczając zero-emisyjność i zalewanie Europy obcymi kulturami. Oby więcej Konfederatów, żeby was jeszcze mocniej orali.
  • Odpowiedz
Gdzie w tych artykułach jest cokolwiek o porzuceniu ukrainy, nie pomaganiu jej, nie przyjmowaniu uchodźców z Ukrainy.


@Szybkalada: A gdzie ja napisałem że jest? Napisałem że Konfederacja była przeciwna sankcjom i chcą wejść w sojusz z partią która chce porzucić Ukrainę czyli AfD.

nie pomaganiu jej, nie przyjmowaniu uchodźców z Ukrainy

Ale na to mogę dać
  • Odpowiedz
i zalewanie Europy obcymi kulturami.


@JazzBlurr: od zalewania migrantami mieliśmy konserwatystów z PiS, a od polerowania berła Putinowi mamy Konfederację.

Więcej takich patriotów nam trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz