Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem fenomenu Wieniawy.
Ma bardzo przeciętną urodę, osobiście mi się nie podoba, a za to jej "koleżanka z rodzinki.pl" Gąsiewska to tak piękna, uroczo słodka dziewczyna, że no nie mogę ()

Gdyby ktoś nie wiedział to tu Wieniawa, w komentarzu Gąsiewska, którą wybieracie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ladnapani #ankieta
ZamyslonaOna - Nie rozumiem fenomenu Wieniawy. 
Ma bardzo przeciętną urodę, osobiście...

źródło: temp_file836952578726635666

Pobierz

Która lepsza?

  • Wieniawa 25.4% (905)
  • Gąsiewska 74.6% (2660)

Oddanych głosów: 3565

  • 113
  • Odpowiedz
przeciętnych XD no nie wiem, jakie Ty masz standardy, że wg Ciebie "ta druga Julka" jest przeciętna


@ZamyslonaOna: łoezu, przecież każdy ma inny gust, według mnie też są przeciętne, jedna jak i druga. W moim typie jest Edyta Górniak z czasów swojej młodości, to była dosyć wyjątkowa uroda:
LibertadParaTodos - >przeciętnych XD no nie wiem, jakie Ty masz standardy, że wg Cieb...

źródło: Górniak

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZamyslonaOna: @Linnior88 Okiem eksperta muszę stwierdzić obiektywnie, że Gąsiewska jest ładniejsza od Wieniewy.
Jest wyższa, ale bez przesady, ma pełniejsze kobiece kształty. Ma wyższe czoło, co jest oznaką lepszych genów warunkujących do większego prawdopodobieństwa na spłodzenie potomka z wyższym ilorazem inteligencji. Jej twarz jest milsza dla oka bardziej predysponowana do urodzenia Chada, tak samo jak budowa jej figury.
Wieniewa brzydka nie jest, ale piękną, też bym jej nie nazwał,
BlueTony - @ZamyslonaOna: @Linnior88 Okiem eksperta muszę stwierdzić obiektywnie, że ...

źródło: 20230425_wieniawa

Pobierz
  • Odpowiedz
ukrianki są po wiekszosci brunetkami a są 1000 razy ładniejsze od zachodnich blond kobiet


@Linnior88: wszystko zgoda, ale tutaj bym polemizował, chyba że do nas zjechały w większości blondynki i szatynki. Poza tym uroda ukrainek to kwestia wątpliwa.
  • Odpowiedz
żadne stereotypy , faceci się bardzo boją odrzucenia dlatego w pierwszej kolejności startują do laski która im się wydaje naltwiejsza a nie najładniejsza


@Linnior88: wszystko zależy od podejścia danego opa. Jeżeli komuś bardziej zależy na szybkim seksie to i owszem, wybierze tą z pozoru łatwiejszą, natomiast ja nigdy nie celowałem w szonice, które wyczuwałem na odległość.
  • Odpowiedz
najmniejszeje kobiety świata to są zawsze brunetki z jasnymi oczami


@Linnior88: nie zapominaj o tych ciemnookich, bo tych jest nawet więcej...Monica Bellucci, Halle Berry, Penelope Cruż, Salma Hayek, no wszystkie te latynoski, azjatki, mulatki i ich hybrydy, których jest w szołbizie bez liku. Z naszego rodzimego podwórka to piękna BYŁA Edzia Górniak.
  • Odpowiedz